Къде пеят децата ви!

  • 759
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 272
Решили сме да запишем 4-ри годишната си дъщеря да пее във вокална група , но неможем да изберем в коя. Някой може ли да ми препоръча такава група.
Става въпрос за София

# 1
моята дъщеря пее при "Врабчетата " ,но е на 7г.Мисла че взимат дечицата след 5г. newsm78

# 2
  • Мнения: 3 360
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0 … 8%D1%8F&meta=
виж с гугълчо какво става  bouquet  bouquet  bouquet
 и избирай.поне в София има избор за това/

# 3
  • Мнения: 3 034
ориентирай се не само по това коя е групата, но и къде се провеждат репетициите - за София това става много важен фактор напоследък... Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 272
ориентирай се не само по това коя е групата, но и къде се провеждат репетициите - за София това става много важен фактор напоследък... Rolling Eyes
Точно Да!
Даже си мисля че на този етап(4годинки) групата няма такова значение и е по добре да е някъде близо до вкъщи, но все пак искам да чуя(прочета ) мнения

# 5
  • Мнения: 470
В Мечо Пух ги взимат от 3- годишни Grinning

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Елина пее в банята...

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Елина пее в банята...

 Joy И много възрастни го правят...
Завиждам ви за избора, който имате в София. Каката няма никакви такива заложби, но малката бих я записала, ако имаше къде.

# 8
  • Мнения: 5 877
Аз мисля да запиша мюмлата в "Пим-пам". Харесва ми Борис Карадимчев, виждала съм го как работи с децата още навремето, когато аз бях малка (не съм пяла в хора, де). И песничките ми харесват - детски са, не се правят на по-големи от възрастта си.

# 9
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Гледах Пим-Пам на един коледен концерт и останах възхитена.  Peace За догодина може и ние да помислим, но за момченца пеенето преди пубертета не е кой знае каква придобивка Crazy Бихме го направили само , за да развиваме артистични заложби и поведение, но все пак ще се консултирам с познати от бранша.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Щерката пее в "Смехорани". Първата възрастова група е от  3г. до 6г. Втората от 6г. до 9 г. и третата възрастова група - от 9г. до 13 г.

Доволна съм - развива пеенето, усеща се, че се работи с гласът й. На сцена се държи изключително добре - спокойно и се наслаждава напълно.
Дори да не се занимава в бъдеще с пеене - смятам, че развитието на артистични заложби, танци и поведение пред публика е достатъчно.

# 11
  • Мнения: 306
Моята е в Пим-пам. Борис Карадимчев има невероятен подход към децата.

Доволна съм, че на нея й харесва, развива се гласът, артистичността, учи се на сценично поведение, дава самочувствие.

Мястото на провеждане на репетициите не беше най-важното за нас, но има доста деца, които се отказаха защото се местят и нямат удобен транспорт.

Офф: Анда, чакаме ви  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт