Всичко за втория рожден ден на момиченце...

  • 677
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Здравейте,скъпи мами!
Моето калпазанче скоро става на две годинки...и съм доста объркана по отношение...на всичко в тоя празник...искам да кажа,че не мога да реша като начало за изборът на торта,после по организирането,въпреки,че няма да има много гости в тоя грипав период,ам изобщо,затруднявам се.
Бихте ли ми препоръчали като начало торта,както и идейки за празника!
Много благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 4 053
ами,ние нашия рожден ден ще го правим в един детски клуб,
който е подходящ и за тази възраст,
като меню съм поръчала да се направят плата с хапки с шунка и кашкавал,
краставички и май и пържени картофки ще има,сокчета,солети,бисквитки и такива неща,
а тортата от там съм я поръчала,
има голям избор,а и цените ги бива
не е скъпо Peace

# 2
  • Мнения: 819
Къде ще го правите?А тортата по-специално,много ми е трудно да избера,доста съм претенциозна май...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 356
И мен ме интересува  Grinning

# 4
  • Мнения: 4 053
казва се "детски клуб лейди" и се намира на входа на МИ в Ст.град
а за тортата,води се бисквитена с крем и шоколад,
има голям избор на торти,друго какво да кажа newsm78 питайте Hug

# 5
  • Мнения: 7 474
Ние бяхме в клуб Патетата в Лозенец, много хубав клуб. Изключително подходящ за малки деца , с много играчки за деца от 1-3 г., уютно, много свежа обстановка. Тортата се поръчва на място - има на Росита, 100гр. сладки и май още една сладкарница. За родителите има кетъринг-страхотно е с нищо не се занимаваш Peace
http://pateta-bg.com/

# 6
  • София
  • Мнения: 888
Ние празнувахме за съжаление вкъщи. Малката е родена на втори януари, а поради това,че тази година беше официален празник детските клубчета не   работеха или поне тези, в който цените ме устройваха. Та затова празнувахме вкъщи - имаше 5 деца  и шведска маса със солетки,сандвичи,сладки ит.н. Тортата я взехме от Лучано. Невероятно красива и вкусна. Ето малко снимки: http://good-times.webshots.com/photo/2501601890079541358eGxQYc
В крайна сметка всички останахме мнооооого доволни Laughing

# 7
  • Мнения: 772
Ние наскоро приключихме с поредицата РД на нашите приятелчета декемврийчета 2004, вкл. и нашия, все в клубове, но сякаш сега наистина грипът стана по-масов... Аз мисля, че и вкъщи може да се получи много уютно, според мен най-хубавото в клубовете е пространството за игра и съоръженията за игра.
колкото до тортата - нашата беше от Гаврош, поръчахме я от клуба, но по принцип в повечето клубове може и да си занесеш сам торта. Нашата беше влак и дечко много си я хареса, но поне той, а май и повечето дечица, почти не хапват от нея, така че видът й е сякаш по-важен. Посочиха ни коя е най-лека, т.е. най-добра за малки дечица, май беше японска, според мен лично можеше и да е и по-лека, но наистина беше вкусна.
за клубовете - зависи от гостите, наприемр в Двте феи (на Хладилника, близо до посочените Патета) и в Бъни (Стрелбище май се води) според мен е най-просторно за родителите, а и като цяло и залите за децата са много хубави. Ние държахме да има от онези комплекси с топки и пързалка (нашият РД беше в Слон Балон в Гео Милев, много сме доволни, но наистина е по-тесничко); зависи и от квартала, който ви интересува, защото особено в делничен ден задръстванията са си наприятен факт.
Освен децата да се пуснат да играят, може да се поръча още клоун/ фея, куклен театър, на последното 2-годишните вече се радват, но и играта в залата също им е достатъчна, особено ако не ходят често на такива места.
Като цяло в подобен клуб при десетина дечица всичко излиза около 200-250 лв (за менюто на децата, което те не забелязват много-много, добър вариант са и малки банички, а и задължителното зрънчо, което те и без друго ще видят на бара и ще си поискат, дори да не им е сервирано), което не е малко наистина, но на тази възраст вече май си се впечатляват от такива събития и в този смисъл си струва.
Повечето клубове имат информация за тези празнувания, вкл. снимки, на сайтовете си, РД продължава обикновено 2 часа, но особено ако е последен за деня - от 17:30-18, може и да се поостане. Важно е обаче да се направи резервация поне 1-2 седмици предварително, поне през декември графикът навсякъде беше доста пълен.
Ако те интересува още нещо, може да ми пишеш и на ЛС! Упсех с тези приятни грижи Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 206
Гледам, че се е заформила препоръка за анимация.
Моят съвет - не мъчете двегодишни деца с анимация. Те не са готови за организирана игра, нито им се седи 20 минути да гледат театър, при положение, че играчките ги чакат.
Примерно аз ходя по ясли често да правя РД и там имам програма, но там е друго, всички са строени като в казармата и се организират.
Докато в центъра, стават разногледи, чудят се коя играчка по-напред да пипнат, някой ще ги занимава с театър и танци... Няма как да стане тази работа.
Поне в моя център - анимация от 4-5 години, най-рано, преди това са бебета и им се играе.

# 9
  • Мнения: 819
Благодаря Ви за идеите.Май ще се мъча да се справя сама с тортата,че мерак ме гони.Някой да знае откъде мога да намеря хранителни бои?

# 10
Според мен няма смисъл ти да се мъчиш с тортата,има много красиви а и вкусни торти. Аз лично съм много доволна от "Росита" и  " Изкушение" Ако искаш мога да ти оставя и координти. Тортите им наистина са хубави, има голямо разнообразие Simple Smile

# 11
  • Мнения: 528
Аз ти предлагам да го напривет в някой детски клуб.Зависи каква финансова възможност имате MoneyБих ти препоръчала клуб " Двете Фей" Намира се на ул.Страцин №4 в Лозенец.Ако знаеш къде е блока на РУсиньол точно срещу него.ИЛи слизаш с трамвай 9 или 12 на спирката дето беше София Ленд и мисля че беше втората перпендикулярна на черни връх улица.Там правехме Коледното парти на Септемврийчета-2005г

# 12
  • Мнения: 819
 Да Ви се похваля ли,успях да направя красива детска торта и ми излезе но повече от 8-10 лева като продукти и е не по-лоша от готовите!

Общи условия

Активация на акаунт