Бански "Бразилски тип"

  • 3 623
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
 Търся магазин където продават бански от две части приличащ та този тип, които носят смуглите красавици на "ипанема". С горнище вид триъгълник и долнище полу-прашка. И колкото и разнообразно предлагане от асортименти и фирми не мога да намеря Close. Навсякъде са едни и същи модели нищо по-разчупено.  И мисля, че няма да е лошо някой да даде идея къде би могло да има нещо от този вид.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
трудно ще ти е да намериш голям избор от бански януари месец

# 2
# 3
  • Мнения: 4 181
Търся магазин където продават бански от две части приличащ та този тип, които носят смуглите красавици на "ипанема". С горнище вид триъгълник и долнище полу-прашка. И колкото и разнообразно предлагане от асортименти и фирми не мога да намеря Close. Навсякъде са едни и същи модели нищо по-разчупено.  И мисля, че няма да е лошо някой да даде идея къде би могло да има нещо от този вид.
Имаше един спортен магазинна Раковска, убий ме в момента не се сещам как се казва, ако идваш от Патриарха по Раковска към Левски от дясната страна.
Там продаваха преди такива, даже можеше да си взимаш долнище и горнище различни размери Peace

МОжеш да видиш и в Спидо в Мола

Общи условия

Активация на акаунт