Как да сложа тук, в профила си, снимка на бебето?

  • 334
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Може да ми се смеете, ама направо съм в затруднение - многократно опитвам да си прикача тук снимки, но не мога....същото се случва и с линийката, отброяваща месеците на бебо/бременност/сватба и т.н.

Не знам аз ли нещо не схващам, спазвам уж инструкциите и завършвам с ядосване...

Моля, опишете ми как го правите, тъкмо ще видите и моя малък принц, който е на 23 дни... sohappy

# 1
  • София
  • Мнения: 2 162
Ами в тук и тук е обяснено доста добре. При теб къде точно се получава срива?

Ето ти и малко насоки:
За лентичката: 1. в сайта, в който си избрала, генерираш лентичката; 2. излизат ти 3 кода- избери/маркираш и копираш/ този в първия прозорец в твоя случай- това е псевдо html код, който е позволен в БГ-Мама; 3. отиваш в профил, в полето на подписа и го поставяш /демек десен бутон, paste/; 4. натискаш бутона най- отдолу "промени профила".
За снимката: прочети си темите в Правилата на форума, но аз го правя така: 1. на този сайт си намалям размера до допустимия : оставяш на upload file, както си е. Кликваш на brouse...и ще ти излязат файловете в компютъра. Избираш си снимката, която искаш да промениш. Оставяш тикнато на resize image? и избираш размера. Избираш или 100*75 (avatar) или (t150*112 (thumbnail). Като избереш размера кликваш на host it!. След това ще ти изкара адреса на снимката. Избираш най-долният който е direct link. 2. отиваш на профил, избираш "лична картинка" и го поставяш там; 3. натискаш бутона най- отдолу "промени профила".

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 01:52 от lilfi

# 2
  • Варна
  • Мнения: 237
И аз доста се мъчих с линийката, пък то било просто-ето даже 2 имам. Като си я създадеш ти дава код (мисля че 3 кода даваше), копираш кода и го слагаш в подписа си. Ако не стане- опитваш с другия код- все с един от тях става.
А за снимка мисля,че има сайтове, където първо трябва да я сложиш и да дадеш адрес, но не съм се мъчила още за снимка- все не остава време

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първо, питането ти не е за този подфорум... Има специален подфорум "Правила, условия, указания"... Там има мнооооого теми като твоята...
Второ, питането ти е много общо... Не казваш къде точно се блокираш... Нали се сещаш, че не може да ти се опише стъпка по стъпка всичко, което трябва да направиш... Все пак, в двата указателни постинга, линкове към които ти е дала Лилфи... Е перфектно обяснено... Ако с тях не можеш да се справиш, значи просто трябва да намериш кой да го направи вместо теб...
И трето... Че продължавай да опитваш, все някога ще стане... Защо се отказваш...?

# 4
  • Мнения: 259
Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт