Кръвен тест-въпрос?

  • 1 195
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Как се прави кръвния тест и каква му е цената ако съм насочена с направление  newsm78

# 1
Ели, незнам каква е цената с направление, предполагам, че е 2 лева .
но ако отидеш в частна лаборатория цената е 12,20 - след 4 ри часа резултата е готов .
А ти правила ли си обикновен тест?
и след колко време от закъснението се прави кръвен ?!
благодаря ти !

# 2
  • Мнения: 989
eliiii, не мисля, че касата поема кръвен тест - почти съм сигурна. Просто отиваш в някоя лаборатория и казваш, че искаш тест за бета ЧХГ. Обикновено става за няколко часа и струва около 10-15 лв. или нещо подобно - поне на мен толкова ми взеха преди 6 - 7 месеца. Вземат ти кръв от вената и това е всичко. Успех  Peace
Диляна, кръвен тест отчита бременност около 11-12 дни след ову.

# 3
  • София
  • Мнения: 242
Аз също съм сигурна, че касата не поема кръвния тест. Доколкото си спомням цената беше около 15лв., но ако потърсиш из интернет ще намериш и цените в някои лаборатории. Успех  newsm10.

# 4
  • Мнения: 9 077
Не се поема от касата, цената е различна в различните лаборатории, виждала съм между 10 и 15 лв да варира.
В лаборатория просто ти взимат кръв и след няколко часа резултатът е готов.

# 5
  • Мнения: 4 555
Имам един въпрос относно кръвния тест.
Колко най-рано може да ти покаже сигурен резултат?
Например най-рано две седмици след овулацията или пък най-рано след 2-3 дни закъснение... Нещо такова ме интересува newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 35 911
Имам един въпрос относно кръвния тест.
Колко най-рано може да ти покаже сигурен резултат?
Например най-рано две седмици след овулацията или пък най-рано след 2-3 дни закъснение... Нещо такова ме интересува newsm78
Най-рано 11 дни след зачеването.
Ако е правен Прегнил - най-рано 10-11 дена след него/инжекцията/

# 7
  • Мнения: 4 555
О, страхотно, значи още другата седмица мога да си направя!
На мен ми е много рано овулацията и след нея до евентуалното закъснение има три седмици, то си е нечовешко да прекараш в чудене толкова време!

# 8
  • София
  • Мнения: 35 911
О, страхотно, значи още другата седмица мога да си направя!
На мен ми е много рано овулацията и след нея до евентуалното закъснение има три седмици, то си е нечовешко да прекараш в чудене толкова време!
Успех!
Дано да е станало Grinning

ПП. Дори да ти е ранна О., ЛФ си остава със същата продължителност/ средно 14 дена/
Ако минат 3 седмици и не ти дойде М, /и  БТ е висока/ то е сигурно че е станало.

# 9
  • Мнения: 802
denis_d , днес ми е първи ден на М. и температурата ми сутринта беше 36,6 ... а вчера беше 37,3 ..... ?
не съм болна, нита настинала .
на какво според теб се дължи това ?!
ако има някой идея за това , молбата ми е да ми обесни защото съм нова и нещо не ми е ясно .

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Диляна, нормална ти е БТ за първи ден от М. Направи си графика и задавай въпроси в темата за БТ; там по-лесно ще я следят момичетата Peace

Общи условия

Активация на акаунт