Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 7 989
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 151
Готови ли сте вече за лунната диета? Peace

# 1
# 2
  • Мнения: 1 339
6:01 Сутринтааа  ooooh! олеле сега пък съвсем няма да издържа таз луна  Confused
Сега апетита ми е изчезнал (заради кит.капсули) ще пробвам дано да успея  Blush

# 3
  • Мнения: 2 229
Това неделя сутринта ли се пада newsm78
Този път няма мърдане, не като миналия път. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 339
Това неделя сутринта ли се пада newsm78
Този път няма мърдане, не като миналия път. Mr. Green

Петък сутринта се пада  Whistling

# 5
  • Мнения: 2 229
Хаха май съм изгубила представа за времето. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 063
Мн. неприятен за мен час, още от миналия път го мисля, когато преглеждах следващите дати на лунуване за януари. А никак не ми се искаше да пропусна...Пък и ще съм на рожден ден вечерта на 19.01., ще ми е лошо ooooh!, ще имам гости  - приятелско семейство от чужбина, ще се видим на маса...явно няма да се разпиша този път Sad. Но вие дерзайте!

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
От чисто любопитство, каква е идеята на лунната диета?

# 8
  • Мнения: 2 229
От чисто любопитство, каква е идеята на лунната диета?

Не ядеш нищо 24 часа, само пиеш вода и сокове без захар. Уж сваляш повече кг, които после не връщаш лесно. Свързано е с фазите на луната, не съм сигурна колко е вярно, но не пречи да се опита. Crazy

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аха. Мерси.

# 10
  • Мнения: 1 424
Еее много кофти се пада този път  Confused Точно в петък, ден за купони  Laughing Май ще пропусна този път, ще си направя воден ден в неделя,макар и сама  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 6 958
И тази седмица се включвам Simple Smile Миналата седмица свалих 1 кг. след лунния ден, но в момента съм на плодове и чай с мед, напълно възможно е и от това да е... Но от каквото и да е ще го съчетая с Лунната, защото на следващия ден се чувствам невероятно   bouquet

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
До тогава има време и не се знае, но да се запиша и аз  Peace

# 13
  • Мнения: 814
Че се пада кофти, така е! Мама има рожден ден! Но ще й гостувам в неделя, та дано да хвана поне захранването полеко, незабележимо smile3506 и славно. Щото на 11.01. пък шефката беше рожденичка! smile3506 А ще ми се зачете  ли "лунуване" в дните между двете лунувания поради кофти ситуации, довели до липса на апетит? Май в това време постигнах най-добър резултат: за три дни около три килограма newsm78 ? Освен ако не съм повредила кантара междувременно newsm12

# 14
Аз се записвам!На 19 съм на линия!Нали може натурални сокове без захар! Joy

Общи условия

Активация на акаунт