Бременност и бъбречни кризи

  • 653
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Оф момичета има ли и други с такъв проблем ? С първата бременност нямах никакви проблеми с бъбреците но сега е някакъв ад ! Поне веднъж в седмицата правя по една и направо не издържам вече Tired  Ако сте имали до кога продължиха , че да се подготвя  ooooh!
И ако имате някакви чудодейни отвари споделяйте моля   Praynig

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 23:11 от Desika

# 1
  • Мнения: 1 691
Отвара от ленено семе. Знам, че действа добре, но не съм сигурна дали може да се пие от бременни - дано има кого да попиташ.
Прави се така: 2-3  с.л. ленено семе се сваряват с 1,5 л. вода, прецеждат се и се изпиват през деня вместо вода. Тъй като става много лигаво и гадно, вариант е не да се варят, а да се залеят с вряла вода и да се оставят да престоят така 1 нощ.

# 2
  • Мнения: 817
Мила, напълно те разбирам. В първия месец от бременността си лежах в болница с бъбречна криза.И преди съм имала една криза,но беше далеч по-лека.На тази имах чувство,че ще умра-толкова болеше.А когато почнах да повръщам и кръв бях сигурна,че работата е много зле.Аз в болницата бях на системи(спазмолитици)и малко ме поодпускаше.
Мога само да ти пожелая да стискаш зъби.
А за това ленено семе задължително питай лекаря си дали можеш да ги консумираш.

# 3
питай и за отварата от мечо грозде. тя действа диуретично.

# 4
  • Мнения: 256
с 2то нямах проблем но с 1та бременност имах болката е отвратителна като контракция измисаха ми капки с странна миризма немога да се сетя за името за 1седмица отшумя  Peace

# 5
  • varna
  • Мнения: 1 012
изписаха ми след раждането- неоренал,аз кърмя такаче ще става и за бременни,а също и цистон-той е на билкова основа ( питай лекар за него )-но трудно се намира,последно го видях при ветеринарите ( дават го и на животни)

Общи условия

Активация на акаунт