Какви за бога са тези декларации за майчинство и за чий х.. трябва да ги подавам

  • 1 123
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Не е въпрос по темата за декларации и нам кво си. Аз съм възмутена. Mr. Green Отивам аз в НАП като примерен гражданин да питам трябва ли или не трябва да подавам декларация. Попадам на една лелка зад гише. Питам лелката. Лелката не знае. Праща ме да питам еди къде си. Отивам аз и пак питам. Пак не знаят. Викат ми да съм почакала. Казвам им "Как не знаете, обнародвано е в Държавен вестник". При което ми се казва "Четете си го вие от дъравен вестник". Точка. Туй-то. Аз само исках да питам вписвам ли им се в тъпите дефиниции за заварено положение. Ама и те не знаеха. Добре, че имам прителки, та да ме светнат.  Mr. Green Ама който си няма? М? Crazy

# 1
  • Мнения: 5 622
Е, последно подават ли се декларации и за чий Х** са те?  Crazy  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 233
Янтра,

Ако все пак си успяла да си изясниш какво е "заварено положение", моля те да го споделиш....  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
а ти защо отиде в НАП, ако имаш предвид удължения на 315 дни болничен за бременност и раждане, с който се занимава НОИ? поне предполагам, че него имаш предвид, чащото от объркания ти постинг долових само познатата думичка "заварено положение"  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Абе питай ме що отидох. Щот съм голяма бяла птица,мда. Ама в НАП отидох, ма и те там толкоз бяха наясно. Чак после ме светнаха да не ходя никъде Simple Smile Вярно съм заварено положение, защото болничния ми бил изтекъл преди НГ. Толкоз!

Общи условия

Активация на акаунт