В Говедарци по това време

  • 4 455
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте,
Има доста писано за Говедарци тук, но конкретно ме интересува-скоро някой бил ли е там. По принцип не сме скиори и избягваме през зимата да ходим на планина, обаче нещо ни е стегнала шапката в София напоследък пък и детето много обича природата, животните и ми се ще да прескочим до там през уикенда.Ако може препоръчайте някое топло местенце за отсядане и някакви развлечения. Не сме ходили до сега-видях че има конна база.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 4 202
За мен лични Крушарската къща е много добро място.
Чувала съм и чев  къща Джамбазки не е лошо, но там не съм ходила  Peace

# 2
  • Мнения: 4 202
SIS_73, кутията ти за лични съобщения е пълна, за това ти отговарям тук.


Това е номерът който имам на хотела 071253030
Надявам се, че нямат промяна и че ще има свободни места  Wink
Успех  Peace

# 3
  • Мнения: 5 370
SIS_73, кутията ти за лични съобщения е пълна, за това ти отговарям тук.


Това е номерът който имам на хотела 071253030
Надявам се, че нямат промяна и че ще има свободни места  Wink
Успех  Peace
Ех , ред шу ме е изпреварила, аз съм върл фен на посоченото местенце.
Само едно да добавя - не си вземайте стая на първия етаж, щото там е и ресторанта и понякога е малко по-шумно. Вземете си 205 или 206 стая-ако са свободни-гледката оттам е суперска, то всъщност отвсякъде е ОК.
Джамбазки също е добро място, не съм нощуивала, но съм влизала и разглеждала.
Ако имате позната двойка-можете да наемете апартамент горе в къщата на къмпинг БОР.
Абе само Хотел Калина избягвайте. Crazy

# 4
  • Мнения: 128
Благодаря ви момичета,
Обадих се и на двете места-в Джамбазки няма места за този уикенд, но в Крушовата къща има и сега само чакам потвърждение от мъжа ми че няма да е на работа в събота и действам.
Понеже смятам с малкия да сме по  цял ден навън-при хубаво време разбира се, споделете ако имате време-накъде да се разходиме

# 5
  • Мнения: 4 202
Може да отидете до Мальовица, е не до самия връх де, до пистите и хотела, хубаво е там.
В самото селце също е приятно за разходка, едно такова безвремие цари.
Къмпинг Бор и ресторантчето до него също не е лошо Grinning

# 6
  • Мнения: 413
Ние бяхме преди 2 седмици. Направихме си хубав пикник на облаци, вечерта на кръчма и после се прибрахме!
Оттогава все не ми остава време да се оплача от хотел Миглена, който беше препоръчван тук.
Никога не отивайте там!
Първо бяхме много неприятно изненадани като пристигнахме и открихме удивени, че въпросният хотел е в ремонт.
Бяхме си запазили места по телефона 3 дни преди това и никой не ни светна за тази особеност.
Настаниха ни в къщата на майката на стопанката. Миришеше на обор в цялата къща, невероятен кич и една баня на 3 стаи. За 30 лева стаята! След като решихме да не си разваляме настроението и се настанихме, където искаме, както любезно!! ни предложиха, се изнесохме към полянките.
Забравих да уточня,че едната от предлаганите стаи беше кухня с една мивка и разтегателен диван!Под всякаква критика!Това бе всичко. Ние бяхме 3-ма, затова се настанихме в двете нормални двойни стаи.
Като се върнахме следобяд, собственичката нахлу в стаите ни, наруга ни,че единият човек не е в кухнята, защото тя си водела гости!
Държа се безобразно!Не съм виждала такова ужасно, селско и негостоприемно отношение!
Развали ни целия хубав уикенд.
Това, което остана от него беше решението ни никога повече да не стъпим там! Sick

# 7
  • Мнения: 1 288
dazy, можеш ли да ми кажеш къде се намира горе-долу този хотел. за първи път го чувам май  Thinking

# 8
  • Мнения: 413
dazy, можеш ли да ми кажеш къде се намира горе-долу този хотел. за първи път го чувам май  Thinking

Ами от центъра  Rolling Eyesнагоре по реката и веднага вдясно.
Ама както вече казах, не ходи там!
 Cry

# 9
  • Мнения: 2 309
По принцип в самото Говедарци няма нищо интересно, селото е доста западнало и мен ме подтиска Confusedбила съм в къща Джамбазки миналото лято - много е хубаво, бяхме на последния етаж /тип мансарда/ чисто е, всичко е ново, има малък басейн, разкошен двор, а кухнята е невероятна Grinningтолкова вкусни домашни манджи никъде другаде не съм яла, хората са много гостоприемни и приветливи. Дестинации за разходка са - алпийският лагер под връх Мальовица, Боровец, можете да се разходите до съседните села през поляните. Има хубава река.

# 10
  • Мнения: 1 417
Малко преди завоя за Говедарци /от Самоков/ може да отидете в Бели Искър, където са направили страхотни местенца за пикник край реката, с дървени маси и пейки, даже на едното място има нещо като беседка с навес. Ние ходиме всеки уикенд, когато имаме възможност - вкл. и вчера и си прекарваме страхотно- палиме си огън, цър пър, малкия си тича насам натам и въобще е супер. Wink
Ако решиме да отсядаме само в къща Джамбазки, политиката им е насочена към сем. с деца, т.е ако търсите купон там даже ще Ви откажат!

Общи условия

Активация на акаунт