повръщане в 25 г с

  • 569
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Опитах да намеря нещо с търсачката,но не успях/пренатоварена е/,а аз страшно много се притеснявам.Нормално ли е в 6 м да повръщам,може ли да навреди на бебчо?Не бях повръщала откакто бях в 4ти месец!

# 1
  • Мнения: 1 467
Мисля, че е нормално, някои жени повръщат до последно, включително в момента на раждането.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 035
Мисля, че е нормално, някои жени повръщат до последно, включително в момента на раждането.
Аз съм от тях!Повръщах и в предродилно,няма страшно стига да нямаш някакви други симптоми!

# 3
Niama strashno  .Az povrashtah pochti do poslednia mesec.Imah prekasvane na 5-ia mesec  i biah na more.Ne se pritesniavai ,ako mojesh izbiagvai parjeno

# 4
  • Мнения: 3 334
не се притеснявай,момичетата са ти писали по-горе.

# 5
  • Мнения: 514
Точно в третия триместър започнах да повръщам и не съм спирала до края. Преди това не бях повръщала, е веднъж се издрайфах от преяждане.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 11:25 от shrew

# 6
  • Мнения: 107
благодаря ви много за отговорите,това ме успокоява ,защото бях решила че съм единствена с  това повръщане в такъв период от бременността!Сериозно се бях уплашила.И нека попитам все пак bubcheto 15 какво има предвид под други симптоми...

# 7
  • Мнения: 1 432
Спрях да повръ6там в дена след раждането..... Crazy.Успех

# 8
  • Мнения: 146
аз за сега не повръщам, (28гс) , но моя приятелка която никога не е повръщала последните 2 месеца от бременност се скъса да повръща, така че спокойно!:))

# 9
  • Мнения: 1 925
И аз повръщам сега от време на време...

# 10
  • Мнения: 144
До последно си повра6тах,дори ако мине 1 ден без ,за мен не бе6е нормално

Общи условия

Активация на акаунт