Количка Quinny Freestyle 3XL Comfort ???

  • 9 578
  • 81
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 412
Скъпи мами,
които ползвате тази количка: Quinny Freestyle 3XL Comfort  , моля дайте малко повече информация за нея.
Доволни ли сте, удобна ли е за вас и вашето бебче, лесно ли се управлява ?
Имате ли оплаквания ? И подходяща ли е за новородено? (тъй като ще раждам към средата на март, си мисля, че няма да имам нужда от Dreamy?)
И последно кой кош за кола е по-добре да се вземе според вас Maxi Cosi Cabrio, Maxi Cosi Cabrio Fix или Maxi Cosi Citi (и трите са съвместими с количката)?

Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 3 457
аз доколкото знам има пълно легнало положение и е подходяща за бебе,наскоро имаше тема и  я обсъждаха Peace

# 2
  • Мнения: X
Аз съм с такава количка, но засега я ползвам с Dreamy, защото според мен за новородено това е най-подходящия вариант. Количката е много стабилна и проходима, буквално си е малък джип - минавам през разбитите улици много лесно и най-вече на бебето му е комфортно. Единствения недостатък - тежка е, но за мен това не е от голямо значение, защото държа самата количка в гаража и си разнасям бебето с коша до третия етаж. Но ако нямаш къде да я държиш отделно /освен ако не живеете на 1-вия етаж/ - не е много подходяща. Аз лично смятам моята в началато на лятото да я продам и да си купя някоя по-лека, но за новородено през зимата е перфектна.

# 3
  • Мнения: 11 003
В момента темата за триколките особенно ме вълнува  Wink
Искам триколка, която да става за разбити улици, но да не е много тежка, защото живея на голям баир и не искам да съм зависима от колата за всяко излизане. Freestyle много ли е тежка? Каква по-лека триколка, но здрава, може да я замести  Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 668
Аз пък не мисля , че е тежка . Освен това е супер маневрена и много , ама много стабилна  Peace. Също така и безкрайно проходима , дори и в голям сняг . Много е лесна за бутане и управление и аз лично съм доволна много !

За новородено основният кош не става ! Той може да се ползва след 6 мес.възраст , дотогава е въпрос на избор какъв кош ще вземеш .
Моят син се роди през май и взехме само кошчето за кола - MAXI - COSI Cabrio  Grinning И към него нямам никакви забележки !

Каква по-лека триколка, но здрава, може да я замести  Embarassed
Според мен - никоя !

# 5
  • Мнения: 3 457
Аз пък не мисля , че е тежка . Освен това е супер маневрена и много , ама много стабилна  Peace. Също така и безкрайно проходима , дори и в голям сняг . Много е лесна за бутане и управление и аз лично съм доволна много !

За новородено основният кош не става ! Той може да се ползва след 6 мес.възраст , дотогава е въпрос на избор какъв кош ще вземеш .
Моят син се роди през май и взехме само кошчето за кола - MAXI - COSI Cabrio  Grinning И към него нямам никакви забележки !

Каква по-лека триколка, но здрава, може да я замести  Embarassed
Според мен - никоя !
ти за комфорт или за канвас говориш,защото комфорта си има пълно легнало положение и казват ,че можела да се ползва и без дриймито.  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 668
Хм  Thinking Знам ли  newsm78 На моята пише просто Freestyle 3XL , може би да е по - стар модел и другият наистина да има напълно легнало ... Ако е така тогава количката става перфектна  Peace

# 7
  • Мнения: 11 003
ти за комфорт или за канвас говориш,защото комфорта си има пълно легнало положение и казват ,че можела да се ползва и без дриймито.  bouquet

Май за Comfort става дума, с идеята да се ползва без големия кош!

# 8
  • Мнения: 4 668
Сега разгледах един Комфорт в сайта - по различен е от моята количка , към по - добро разбира се . Пак казвам , ако има и пълно легнало просто няма какво да се чудиш Гигилче  - вземай я веднага количката !

# 9
  • Мнения: 11 003
Pipinka, според сайта на "Неделчев и Неделчев" Комфорт има напълно легнало положение, а за бебета до 15 месеца може да се ползва със седалката за кола.
Другата, която ми харесва, е Chicco S3, и много се чудя между двете  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 412
Благодаря на всички
Съжалявам ако съм повторила темата уж чета почти всичко Laughing

Никъде не видях в нета горе долу какви kg. е количката, какво разбирате под много тежка?

# 11
  • Мнения: 3 926
Става за новородено, още повече, че кошът може да гледа към мама. Една от форумските мами, с които излизаме в квартала бута такава вече година и половина. Няма никакви забележки. Количката не е и тежка за триколка. Около 12 кг. е, а като се има предвид прекрасната возия, върви като по малсло. един несдостатък, според мен основен  з а всички триколки - голямо разстояние м/у задните гуми (за стабилност). Ако трябва да ползваш асансьор ще видиш зор. Дружката, за която говоря си скапва предната гума, защото в асансьора я държи повдигната и подпряна на предната гума.
Иначе количката наистина е страхотна Grinning

# 12
  • Мнения: 3 457
фрийстаила тежи 15,6кг. +5,4кг. е дриймито Simple Smile ,при новият модел летния кош се обръща ,а при старият модел не.

# 13
  • Мнения: 1 737
Фрийстайла ми тежи точно 11 кг с основния си мултифункционален кош. И в книжката ми го пише това, освен това съм вдигала 15 кг колички и разликата е голяма.
С лекота и учудваща бързина взимам послези стъпало по стъпало, големите и задни гуми са перфектни за това и не ми тежи.
Няма никаква нужда от кош за новородено, защото освен, че има напълно легнало положение, коша се затваря отпред - това, което пада към краката се залавя за борда и става един много затворен, изолиран зимен кош.

Колкото и да съм гледала колички, няма по-добър кош от този, с толкова много функции.
За шасито единствената ми забележка е, че предната гума би било добре да е с големина колкото задните, малко ми е малка.

# 14
  • Мнения: 3 457
Аз понеже го гледам на един сайт затова така го написах ето вижте
http://www.babycare.nl/product_info.php?manufacturers_id=16& … 4&language=en

Общи условия

Активация на акаунт