? за млечните каши на Милупа

  • 4 799
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 718
Привет!  Hug
От няколко дни се захранваме с безмлечна оризова каша на Милупа, но загледах и млечните им, като бъдещо меню Laughing, та исках да ви питам - с какво мляко са? По принцип сме на Аптамил и се чудех дали и кашите са с него и как ще се приемат.
Мерси!  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
С адаптирано.
Кашите на Милупа са най-добрите!

# 2
  • Мнения: 1 186
С адаптирано.
Кашите на Милупа са най-добрите!
Да така е  Peace...аз харесвам също така и кашите на HIPP и на HUMANA Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 718
С адаптирано.
Кашите на Милупа са най-добрите!
но дали е с Аптамил? то това май няма как да го знаете, де Embarassed

# 4
  • Мнения: 27 524
Точно с Аптамил едва ли. Самата фирма не индикира подобно нещо на кутиите си, така че явно не е. Но все пак е с мляко от тяхната фирма, което е достатъчно доказателство за качество!

# 5
  • Мнения: 7 947
nie papame ka6ite na FRISOCREAM, za6toto sme na FRISELAK - re6ih 4e e po-dobre da sa ot 1 proizvoditel, a i stanaha liubimoto mu papane-obozava gi vsi4kite.A za MILUPA - misla 4e vsi4ki ka6i sa dobri, do sega ne sum popadala na ne6to koeto da ne se haresa na bebo, a i az kato gi opitvam az samata sa mi mnogo vkusni.Taka 4e e vupros na svoboden izbor spored men Laughing

ние папаме кашите на FRISOCREAM, защото сме на FRISОLAK - реших че е по-добре да са от 1 производител, а и станаха любимото му папане-обожава ги всичките.А за МИЛУПА - мисля че всички каши са добри, до сега не съм попадала на нещо което да не се хареса на бебо, а и аз като ги опитвам аз самата са ми много вкусни.Така че е въпрос на свободен избор според мен

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 19:43 от Vivi

# 6
  • София
  • Мнения: 676
Milupa произвежда и Milumil-като АМ. То е по-сладичко от Aptamil. Така, че не се знае точно какъв вид е млякото в кашите им  newsm78. Важното е да ги приемате без проблем  Peace.

# 7
  • Мнения: 3 499
С адаптирано мляко, предполагам, че е Милумил.Много са добри.

# 8
  • Мнения: 315
С адаптирано.
Кашите на Милупа са най-добрите!
Peace

# 9
  • Мнения: 361
С адаптирано.
Кашите на Милупа са най-добрите!
Peace

# 10
  • Мнения: 2 897
С адаптирано.
Кашите на Милупа са най-добрите!

Абсолютно съгласна Peace

# 11
  • Мнения: 316
А в кои големи магазини се продават? Какви са им цените?
Аз все на Хумана и Слънчо попадам и то все на много малък асортимент... Confused

# 12
  • Мнения: 27 524
А в кои големи магазини се продават? Какви са им цените?
Аз все на Хумана и Слънчо попадам и то все на много малък асортимент... Confused

Има ги със сигурност в Хит и Кауфланд. В Метро са малко особени със споразуменията си с различните фирми  Rolling Eyes Ако не се лъжа са около 8 лева, но все пак нека някоя мама да каже със сигурност.

# 13
  • Мнения: 315
зависи от магазина . Аз ги намирам навсякъде, на цени от 5.50 до 7.30лв

# 14
  • София
  • Мнения: 1 457
А в кои големи магазини се продават? Какви са им цените?
Аз все на Хумана и Слънчо попадам и то все на много малък асортимент... Confused
В повечето детски магазини, както и в Била, Хит и Кауфланд  Peace За магазини Фамилия не съм съвсем сигурна, но сигурно и там ги има. Намирала съм ги на различни цени - около 6-7 лв., най-много 8 лв.

Общи условия

Активация на акаунт