За тези,които питаха къде изчезна Алекс от Шоуто...

  • 7 850
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
За тези,които питаха къде изчезна Алекс от "Шоуто на Слави" ->
Ето малко информация,на която попаднах днес :
http://life.dir.bg/2007/01/18/news1202070.html

# 1
  • Мнения: 11 747
Аз благодаря за инфото,защото на мен ми беше много любопитно!Да питам-все пак тя наистина ли е била близка със Слави или не!По жълтата преса много се писа,ама нали не трябва да и вярваме!Ако някой знае наистина,виждал ги е заедно или нещо такова - да ми каже,моля!! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 491
И на мен ми любопитно какви са им били отношенията?

# 3
  • Мнения: 607
Аз снощи забелязах,че единия китарист от Ку-ку бенд е сменен с някакав нов.Нещо чули ли сте защо?Иначе и на мен ми е интересно да разбера за отношенията между Слави и Алекс.

# 4
  • Мнения: 2 891
Мернах на заглавната страница на нощен труд, че са я засякли в "Син сити"

# 5
  • София
  • Мнения: 900
По ред причини, които нямаше как да са съвпадение,
от близо година чета вестник "Шоу"
Има и фира, но поне няма злост и измислици  Peace

Май миналата седмица публикуваха интервю с таткото на Алекс.
Живеела в нова кооперация, с постоянно пребиваващ познат джип - С7878
Има снимки на Алекс - доста неглиже  #Crazy
ако искате довечера ще разровя, че и адреса го има  Wink
Тва напрао си беше за темата клюкарици  Joy

# 6
  • Мнения: 11 747
mina33,нали тука е клюкарника давай повече инфо! HugИскаш да кажеш,че освен че са имали връзка,дори все още имат!На мен всъщност не ми трябва адрес,просто ми е любопитно има ли наистина връзка между тях,че толкова много се говори и писа за това,вече години наред,чак не може да повярвам че е измислица,но не знам и дали е истина! newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Хм е къв Белград като припка на всички светски събития или може би си идва специално заради тях newsm78.

# 8
  • София
  • Мнения: 900
Пине, даже пишеше, че чакат бебе  Peace
Та интервюто с татето беше за това.
Той не потвърди, но ............... и не отрече Thinking

# 9
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Аз снощи забелязах,че единия китарист от Ку-ку бенд е сменен с някакав нов.Нещо чули ли сте защо?Иначе и на мен ми е интересно да разбера за отношенията между Слави и Алекс.
От една-две седмици е новият - на мястото на Николай Арабаджиев, но не знам защо е тази смяна. Ако някой има инфо, да казва.

# 10
  • Мнения: 2 237
За Николай Арабаджиев моето инфо е,че е заминал със съпругата си в чужбина,която се намерила там работа.Обаче колко е вярно....да каже някой по-запознат.
А за Александра.....ми де си взимат със Слави ако се обичат и това е.

# 11
  • Мнения: 7 107
К`ъв Белград  newsm78

# 12
  • Мнения: 6 991
За Николай Арабаджиев моето инфо е,че е заминал със съпругата си в чужбина,която се намерила там работа.Обаче колко е вярно....да каже някой по-запознат.

Вярно е. Тя мина конкурс за преводач към ЕС и сега са в Брюксел Simple Smile

# 13
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 797
За Николай Арабаджиев моето инфо е,че е заминал със съпругата си в чужбина,която се намерила там работа.Обаче колко е вярно....да каже някой по-запознат.

Вярно е. Тя мина конкурс за преводач към ЕС и сега са в Брюксел Simple Smile

И по-добре за него !
Понякога ми се иска всички ценни, качествени хора да се махнат от Слави... Но пък това би означавало да не ги видя вече..  Sad

# 14
  • Мнения: 1 669
Много искам Слави най-сетне да се ожени, ама да пусне снимки или запис на сватбата, че и ние, клЮкарките, да намажем! Blush

Алекс е толкова магнетична! Мисля, че ще бъдат много хубава двойка.

Каквото и да прави Алекс, желая й да успее, да не потъва в прах и да не изчезва от хоризонта на известните, защото е готина и е хубаво човек да я гледа!

Общи условия

Активация на акаунт