Спонтанен аборт ли е?

  • 1 197
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Много съм объркана и не мога да мисля трезво Rolling Eyes
А ето какво се случи:
Последната ми менструация беше на 21.12.06г.На 1-2.01.07г. видях петно от кръв,това се повтори няколко пъти през няколко дни.След една седмица имаше и съсиреци по-големи и по-малки в  зедно с урината.Видях и как от мен излезе  бяло-жълтеникаво нещо както съсирек но почти безцветно голямо около 5см.Имах и болки а след 1-2 дена прокървих все едно съм в цикъл със съсиреци.Отидох на гинеколог  и ме питаха дали не съм била бременна и аз казах "Не" тогава ме прегледаха и видяха,че цялата матка е пълна с кръв и лигавица ,видяха и,че матката е обърната назад и казаха,че това е на хормонална основа.Изписаха ми Метилергобревин на капки.Кървя  вече 6-ти ден като днес ми е много малко поти спира.Но днес ми стана толкова зле и щях да падна на улицата.До преди малко повръщах,но изпих 1 аулин и съм по-добре.Мисля,че ми стана така от Метилергобревина.
И сега когато прочетох толкова неща по темата се замислям дали не съм била бременна Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 17:16 от Бебина

# 1
  • Мнения: 599
Това съвсем не нормално.Отиди пак на лекар.Ако си била бременна може да не си се из4истила и да се налага кюртаж.Ако има нещо останало не е добре да седи в теб.А има ли вероятност да си била бременна,правили ли сте такива опити или е слу4айно?

# 2
  • Мнения: 126
Това съвсем не нормално.Отиди пак на лекар.Ако си била бременна може да не си се из4истила и да се налага кюртаж.Ако има нещо останало не е добре да седи в теб.А има ли вероятност да си била бременна,правили ли сте такива опити или е слу4айно?
Ще отида обезателно на лекар само искам да ми спре напълно кървенето.Не не сме правили опите за бебе,ако е станало ще е станало случайно Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 599
Нищо не ти пре4и да отидеш на лекар като кървиш.Не 4акай пове4е,може да е сериозно. Naughty

# 4
  • Мнения: 126
Нищо не ти пре4и да отидеш на лекар като кървиш.Не 4акай пове4е,може да е сериозно. Naughty
Аз ходих в Неделя и ми казаха,че ако не ми мине до 10дни пак да отида и за това изчаквам Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 612
Не отлагай!
Ако трябва посети и друг специалист АГ!

# 6
  • Мнения: 126
Не отлагай!
Ако трябва посети и друг специалист АГ!
Ще го направя просто изчаквам да ми спре(не ми е удобно да ходя така)
А вие смятате ли,че е на хормонална основа или е нещо друго smile3518

# 7
  • Мнения: 2 005
И моят съвет е незабавно да посетиш гинеколог и да те прегледа отново! NaughtyНе чакай,защото понякога се превръща в сериозен проблем.Спести си го,мила!Не рискувай!И аз при мензис съм получавала такива съсиреци,но ми откриха миома,всъщност това беше причината newsm78Но ти казваш ,че това ти се случва за 1 път!?Доки най-добре може да открие евентуалната причина,съпътстваща кръвоизлева.УСПЕХ,Мила  bouquet

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Подкрепям мнението на останалите момичета още утре да отидеш на преглед, но при друг лекар. Едно допълнително мнение никога не е излишно. Дано всичко е наред!

# 9
  • Мнения: 2 381
Аз мисля, че е на хормонална основа. От 21 дек -1 януари са точно 11 дена. Кога да е забременяла? Но не е никак за подценяване това кървене. Имала съм такова и ме оставиха да се изчистя сама.
Без лекарства. Лекарят прецени.
Можеш да отидеш на лекар, когато кървиш спокойно. Няма от какво да ти е неудобно.

# 10
  • Мнения: 126
Благодаря ви много за съветите и подкрепата в такъв момент имам нужда от това bouquet
Непременно ще отида още утре

# 11
  • Мнения: 1 209
Според мен, непременно трябва да се консултираш и с друг специалист... Не го отлагай... Чакаме резултати...

Успех...

Общи условия

Активация на акаунт