Проблем с лъжичката

  • 441
  • 6
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
zdraveite,
imam problem.ot 3 meseca zaxranvam deteto si s pureta.v na4aloto ne moje6e mn da qde s laji4kata,no postepenno se nay4i.oba4e ot 2-3 sedmici mi otkazva da qde s laji4kata,ne iska da si otvori ystata i reve mnogo.s kakvo li ne q zalagvam samo i samo da q otvori za da xapne.  da kajim 4e ne xaresva puretata i ka6ite,no ne e tova.ne znam kakvo da pravq,molq vi kajete mi,mn sam se ot4aqla.tq znae samo biberona i ni6to drygo,kakvo da napravq...


здравейте,
имам проблем.от 3 месеца захранвам детето си с пюрета.в началото не можеше мн да яде с лъжичката,но постепенно се научи.обаче от 2-3 седмици ми отказва да яде с лъжичката,не иска да си отвори устата и реве много.с какво ли не я залъгвам само и само да я отвори за да хапне.  да кажем че не харесва пюретата и кашите,но не е това.не знам какво да правя,моля ви кажете ми,мн съм се отчаяла.тя знае само биберона и нищо друго,какво да направя...

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 19:32 от Vivi

# 1
  • Мнения: 119
пробвай да смениш лъжичката!има едно комплектче на бертони мисля,че беше, с 2 бяло розови лъжички,едната е голяма,а мъничката е много удобна и моята бебка я прие без проблем.

# 2
  • Мнения: 361
Като за начало смени лъжичката. Вземи си силиконова с нея е много удобно.Моята шерка понякога иска да си играе с нея, докато я храня. Peace

# 3
  • Мнения: 475
Може да пробваш докато я храниш да й дадеш да държи друга лъжичка, която тя вероятно ще си пъха в устата, бебка така прави.Ако този номер не стане я храни известно време с биберон и после пак опитай с лъжичка smile3521

# 4
  • Мнения: 2 897
пробвай да смениш лъжичката!има едно комплектче на бертони мисля,че беше, с 2 бяло розови лъжички,едната е голяма,а мъничката е много удобна и моята бебка я прие без проблем.


И аз бих те посъветвала същото.

# 5
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
много благодаря за саветите,6те опитам по този на4ин и 6те ви кажа какво е станало.дано запо4не да яде с лажи4ка.
благодаря! 

# 6
  • София
  • Мнения: 107
здравей,
ако ви растат зъбки е съвсем нормално да отказва лъжичката за известно време, тъй като допира до венците е много болезнен. Не се претиснявай и не насилвай детенце, просто отложи храненето  с лъжица за известно време. Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт