Phyto или Rene Furterer?

  • 35 228
  • 63
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка шампоан?

Опции:

  • Габрово
  • Мнения: 240
Изправена съм пред една "ужасна" дилема: какъв шампоан да си взема - Phyto или Rene Furterer? До сега съм ползвала RF и съм доволна, но четох и много добри мнения (вашите!  Wink) за Phytо... Та сега се чудя и се мая, направила съм си и сравнителна таблица с горе-долу аналогични продукти (с еднакво предназначение) на двете марки.
Мили дами, моля посъветвайте ме, споделете вие коя от двете ползвате /ако ползвате/ и коя според вас е по-доброто решение на гатанката?...
Май да пусна и анкетка, а?

# 1
  • Мнения: 27 524
Мисля, че РФ са една идея по-добри. Но голяма разлика няма.

# 2
  • Мнения: 2 936
аз съм за Рене Фуртере  Peace винаги се чудя дали така се пише!

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 27 524
аз съм за Рене Фуртере  Peace винаги се чудя дали така се пише!

С ю, Фюртере  Peace
Малко познати са в Бг, затова повече гласове ще има за Фито, но РФ са по-добри  Peace

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
http://www.re-art.net/hair_products.htm

За Rene Furterer малко инфо на бълг. ез. Явно това е козметичен салон, но сигурно може да се закупят и продукти на Rene Furterer Simple Smile

Аз пък си взех Фитовал, вдъхновена от друга тема в Красива мама Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 414
Rene Furterer Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 От един месец съм с Рене Фуртерер - шампоан и ампули, но още не мога да кажа кое е по-добро от двете.

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 240
Благодаря ви!   bouquet
Soff, като установиш кое е по-доброто нали ще ми споделиш  Praynig Аз ще черпя една  beer

# 10
  • София
  • Мнения: 10 291
Ами.. не ми допаднаха нито Фито, нито Рене...

Като цяло май се спрях на медицински шампоани, по-добре ми действат  newsm78
В момента използвам Ла Рош и Дюкре

# 11
  • Мнения: 2 926
Особенна разлика аз не намирам и все пак всяка коса е различна, ако единият шампоан на моята коса действа перфектно, на твоята може да не е така.Моят съвет е купуваш единия, после другия и ще видиш кой как се отразява на косата ти.  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 936
Ами.. не ми допаднаха нито Фито, нито Рене....

според мен трябва да улучиш шампоана който ще ти допадне на косата!
на мен Naturia на Rene много ми сплескваше и омазняваше косата-но една приятелка е много доволна от него  Rolling Eyes
аз съм доволна от Fortisea и Curbisia... Peace също и от ампулите Complexe 5

# 13
# 14
  • Мнения: 1 616

на мен Naturia на Rene много ми сплескваше и омазняваше косата-но една приятелка е много доволна от него  Rolling Eyes


На мен пък Naturia ми изсушаваше прекалено много косата (пояснявам, че съм с мазен скалп) - ставаше твърда, безжизнена, на клечки. А уж е за честа употреба и би трябвало да бъде много деликатен, мек шампоан... Rolling Eyes Иначе бях страшно доволна от RF6 - за честа употреба, правеше косата ми разкошна, но вече не се произвежда (всъщност Naturia е уж обновената и подобрена версия). Въпреки това не съм се отказала от Rene и възнамерявам да избера друг шампоан от марката, който повече да ми пасне.
Phyto съм ползвала и не бях впечатлена. Така че моите предпочитания са за Rene Furterer.

Общи условия

Активация на акаунт