Болки ниско долу!!!

  • 10 038
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724
Здравейте на всички Hug
Бременна съм в 18 г.с. и от няколко дни имам болки ниско долу при яйчниците:( Направиха ми доста изследвания и всичко е в нормите.Доки ми каза да не се притеснявам и ако много ме боли да пия но-шпа искам да Ви попипам дали ви се е случвало нещо подобно и какво правихти/пихте за да не ви боли?Болките са ми ту в ляво,ту в дясно доста странна работа Cry
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 527
Щом доктора ти е казал,че е ок всичко,не се притеснявай.Пий но -шпа както ти е казал,аз също пия но-шпа.Може би са нормални болки,все пак матката търпи промяна Wink

# 2
  • Мнения: 11 003
В 20-21 г.с. имах такива болки, заради разтягането на матката. Пих Папаверин и след една седмица ми мина.

# 3
  • Мнения: 2 005
Не се притеснявай!Цялата си бременност изкарах с такива болки и не излязох от патологична.Какво ли не ми даваха и биеха:но шпа,аналгин ,спазмалгон,бузсколизин и др.Постоянно пиех но шпа и спазмалгон.Седмица преди секциото ги спрях.Така,че спокойно можеш да ги взимаш и също магнерот,който е малко скъпичък,но за него се консултирай с гинеколога си,защото забравих от коя седмица можеше да се взима Rolling EyesИ повече лежане!!!Успешна и безпроблемна бременност  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Имах подобни болки от 4-я месец та до края - т.е. контракции - стягане на корема и тежест ниско долу. Пиех Но-шпа, МагнеБ6, а когато станаха по-често минах на Папаверин. До колкото зная всички тези хапове са за отпускане на гладката мускулатура на матката. Напоследък май всяка втора бременна има подобни оплаквания Sad

Почивай си колкото може повече и се зареди със светли мисли! Лека бременност!   bouquet

# 5
  • Мнения: 87
аз имах болки до към 3ти месец, но си беше нормално от разтягането на матката и от евентуални сраствания от предишна операция. Понякога пиех но-шпа, но не винаги  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз имах такива болки към 3 - 4 месец и док каза,че е нормално и няма място за притеснение щом ме боли само на определени места. Simple Smile Препоръча ми да пия нош-па три пъти по 1 , но на мен си ми минаха от само себе си. Папаверинът също става за болка. Докато лежах в Шейново, ми даваха от него.
Лека бременност! Wink

# 7
И аз от самото начало си имам болки. Пия Магнерич и спазмалгон ( Но шпа не ми действа добре). Почивай си, мен само това ме спасява. Като се поизморя повечко и започват болките. Не съм доктор, но съм забелязала, че като настина леко и веднага започва да ме боли ниско долу. Пази се и не се притеснявай!   bouquet

# 8
  • Мнения: 766
И аз съм с такива болки от близо седмица. Но бях и настинала. Сега се чувствам по-добре, но болките пак си ги имам. Изписаха ми Но шпа 3 пъти по 2 и да лежа повече

# 9
Privet!
I use6tah ne6to kato kontrqkcii v 1-2 mesec no vsi4ko ot6umq ot samosebesi...Leka bremennost i dano bolkite prestanat,4e ne e nikak priqtno  Wink

# 10
  • Мнения: 531
Аз имам същите болки и пия също но шпа по лекарско предписание,ако можеш почивай повечко понякога помага! Thinking

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз бях с болки от 14 г.с. През повечето времем си лежах и почивах . Пиех но-шпа и магнерот. Когато влязох в 7-мия месец болките отминаха. Продължих обаче да си пия само магнерота по лекарско предписание,тъй като вдигах малко кръвното. А магнерота го уравновесява. Почивай си повече и не се преуморявай. Успех. Peace

Общи условия

Активация на акаунт