Балони с хелиий

  • 1 579
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 971
Синът ми има рожден ден на 26.01. иска ми се сутринта като се събуди да има балони на тавана, за целта ми трябват балони надути с хелиий. Преди ги продаваха по парковете, но сега ... Приемам всякакви идеи.

# 1
  • София
  • Мнения: 225
На Янко Сакъзов срещу парка Заимов има магазин Карнавал .Там прадават всякакви парти артикули включително и  балони с хелиий.Пожелавам Ви весело посрещане на празника Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 790
Срещу Била - Славия, на ул. Ами Буе /това е посока бул.Цар Борис 3/ в блок 112 има магазин за балони. Стоят 10-тина надути, но и в момента могат да ти надуят, колкото ти трябват.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
На Семинарията има.1лв. балон,1лв.надуване.В ст.град има за 1,50 надут балон.
Ние се уговорихме с един човек от Южния парк.Той там продаваше балонки.Разбрахме се да вземем 20 -и да ни ги даде за 20лв.
/В интерес на истината той явно беше размислил,звънна ни и каза че ще ни ги даде за 1,50.Обаче като му казахме че се отказваме и ще ги вземем на същата цена от Ст.град-веднага се нави за лев да ни ги даде./

Ако проявиш интерес,може да ти дадем телефона му.Той дойде до нас и ни ги наду.  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 971
Много благодаря за отговорите, майчета.

# 5
  • Мнения: 3 926
101 балона. Приятелка поръчаха от там за РД на сина им. Беше 12 септември. У тях още има от тези балони и като отидем децата играят. Grinning http://www.101balona.com/ Ето това е сайтът Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 6 971
Assinka, страхотен сайт, благодаря ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт