За влажността

  • 3 455
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 299
Някой знае ли колко трябва да е влажността в проценти горе-долу?
Мерси Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 228
Влажността на кое и къде?

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Между 40 и 60 процента е най- добрата влажност.

# 3
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Sim
Влажността на кое и къде?


На стаята, в която спи бебето.  Embarassed

Цитат на: secretgarden
Между 40 и 60 процента е най- добрата влажност.


Мерси Simple Smile Ние купихме някаква джаджа, която показва влажността, температура и часа и според нея влажността в стаята е около 37 %. Много ли е малко?

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами, ако са му сухи сополчетата, значи е малко, ако не са -не е ...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 121
Цитат на: Altie
Цитат на: Sim
Влажността на кое и къде?


На стаята, в която спи бебето.  Embarassed

Цитат на: secretgarden
Между 40 и 60 процента е най- добрата влажност.


Мерси Simple Smile Ние купихме някаква джаджа, която показва влажността, температура и часа и според нея влажността в стаята е около 37 %. Много ли е малко?


А колко струва горе-долу тази джаджа и откъде би могло да се купи? Не съм виждала досега Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Ani111

А колко струва горе-долу тази джаджа и откъде би могло да се купи? Не съм виждала досега Simple Smile


И аз това исках да попитам  Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние си купихме един часовник от ТСМ, който показва и температурата, и влажността на въздуха. Не мога да си спомня колко точно струваше (беше през март), но мисля че някъде около 20 лв. У нас влажността навъздуха в момента е 59 %.

# 8
  • Мнения: 5 228
Ние имаме също джаджа и на тази за измерването на влажността на деленията между 50 и 70 пише Нормална.

# 9
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Ani111
А колко струва горе-долу тази джаджа и откъде би могло да се купи? Не съм виждала досега Simple Smile


25 лв. От Халите. Влажността се качи на 40 Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
Педиатърката все препоръчва да слагам на парното една купичка с вода-ултрамодерен овлажнител на въздуха. Обаче, ако я попитам колко трябва да бъде млажвостта в стаята на бебето сигурно ще се пули, ли пули.. Laughing  Laughing  Laughing

# 11
И на нашия пише нормално 50-75%

# 12
  • София
  • Мнения: 10 825
Ето тук http://www.abbott.ca/eng/nutrition/bcb-01.html пише, че влажността в стаята на бебето трябва да се поддържа на около 40%[/url]

# 13
  • Мнения: 955
За бебета съм чела най-добро 30-60% HG.

# 14
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако някоя от вас се интересува продавам овлажнител Уфеса /неупотребяван/ за 50 лв. в гаранция до 01.12.2006

Общи условия

Активация на акаунт