обрив по дупето?

  • 1 017
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
в рамките на 2-3 дни,все не успявам да хвана бебка веднага щом се е наакала и явно престоява така,не повече ot 20-30 минути,но получи червени пъпчици по дупето,днес пак стана така и като-чели още повече се задълбочава положението.всъщност въпроса ми е дали е от това,че не успявам да я сменя веднага или може да има връзка с някоя храна?струва ми се,че е малко разхлабена смених памперса преди половин час,сега се наложи пак,защото имаше малко аки.възникна още един въпрос-бисквитената каша на милупа с добавена прясна,настъргана ябълка възможно ли е да и действа така?

# 1
  • Мнения: 441
Не съм лекар,но според мен не е от ябълката,а от акито.Ако сте сменили памперсите(марката),може и от това да е.Затова аз започнах да  уча сина си да ползва гърне от малък.Вече използваме памперси само нощем и нямаме такива проблеми.Мажи го с кремче(аз използвах Бочко).Дано скоро сте по- добре,ако имаш време пиши как е бебо

# 2
  • Мнения: 524
Незнам бебка на каква възраст е, но при моите хубавици бях забелязала, че по време на никне на зъбче стомахчетата им се разхлабват и дупетата им се подсичат. Едва ли е въпрос на "лоша"  хигиена. Провери и "Зъбния статус"

# 3
  • Мнения: 30
sled kato smenih AM,zabelqzah 4e imame obriv po dupeto.maja q s edin krem,koito lekarkata ni predpisa,samo 4e toi se pravi v aptekite.kazva se jalt krem.ako iska6 moga da mu vzema sastavkite i da go probvate.

# 4
  • Мнения: 330
Незнам бебка на каква възраст е, но при моите хубавици бях забелязала, че по време на никне на зъбче стомахчетата им се разхлабват и дупетата им се подсичат. Едва ли е въпрос на "лоша"  хигиена. Провери и "Зъбния статус"
 Peace
Ние също ползваме крем "Бочко", но ако все още кърмиш можеш да изцедиш малко кърма и с памучен тампон да намажеж подсеченото дупе.

# 5
  • Мнения: 119
благодаря за отговорите момичета!:)вече сме по-добре,обрива минава,мажем се с едно кремче на себа мед и ползваме намаслените кърпички пак на тази фирма.в очакване на зъбките сме наистина,може би това е истинската причина за проблема!

# 6
  • Мнения: 30
bqh ti pisala za edin krem,no nie popadnahme na drug,koito e mnogo efikasen.
prodava se v aptekite kazva se BAL KREM NA RA4EV-GABROVO.mnogo sam dovolna.imahme pap4ici po duopeto i za 1 den iz4eznaha

# 7
Аз също мога да препоръчам крем-казва се" Бейби Тан" струва около един лев,но това е най-ефикасният крем за дупе ,който съм ползвала.Имам 2 деца и като изписаха сина ми от болницата  цялото му дупе беше с мокри рани.Накупих и напоръчвах какви ли не мазила.С този крем раните завехват за един ден. Wink

Общи условия

Активация на акаунт