Увеличаване на бюста...чрез звуци?!

  • 487
  • 7
  •   1
Отговори
Току що гледах по Дискавъри за някакъв японец който увеличи бюста на една мацка чрез звуци. Не разбрах съвсем точно за какво иде реч, но явно е на принципа на самовнушението...та въпросният учен записа на телефона на тази мацка звук от ревящо бебе и тя трябваше да го слуша по 20 пъти на ден в продължение на 10 дни...
резултатът-3 санта отгоре #Crazy newsm10 (а очакваха 2см). Някой гледал ли го е цялото? Къде е уловката ако има такава? Как ви се струва...мен ме заинтригува и то доста.

# 1
  • Мнения: 1 544
 Joy Joy Joy То така ако ставаше в съседната тема нямаше да коментират в коя посока да си ги мерят  Joy

А иначе сериозно не мисля ,че е възможно въпреки ,че добре звучи.

# 2
  • Мнения: 7 723
От 7-8 години, денонощно някой мрънка, или реве у нас.  Laughing
Резултатът- съвсем се свърших, а първо циците ми изчезнаха  Whistling
То , така ако ставаше- щях в ГИНЕС да вляза  Wink

# 3
  • Мнения: 382


А иначе сериозно не мисля ,че е възможно въпреки ,че добре звучи.

Вярно, звучи добре,но по тази логика,всички майки с ревящи бебета да сме като Памела  ShockedАко ставаше....

# 4
  • Мнения: 27 524
Струва ми се така -  Crazy Crazy Crazy и така  ooooh! Whistling

 Grinning

# 5
Да mylenka, и аз това си мислех, но все пак едно е да ти мрънка някой на главата и това да те изнервя и съвсем друго да слушаш бебешки рев с точно определена цел и нагласа...звучи невероятно но помислете щом има жени, че даже и мъже на които им потича кърма(пак Дискавъри за справка)...знам ли...а за този доктор прочетох че е работил с разни сектанти с промити мозъци и е успял да 'препрограмира' някои от тях...но все пак всичко опира до нагласата и мотивацията  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 386
 Joy Joy Луда работа..Японска..  Joy

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 240
Вярно, звучи добре,но по тази логика,всички майки с ревящи бебета да сме като Памела  ShockedАко ставаше....
hahaha Ами аз тогава що не съм като нея, аааа?  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт