мнения за колички MAG ENGLAND

  • 6 376
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 587
Иазвинявам се за темата, сигурно е дискутирана десетки пъти, но до търсачката не мога да се добера обикновено. Whistling
Какви са  ви впечатленията от количките MAG ENGLAND?
Благодаря ви! smile3525

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 207
 #Cussing out ужасни много са тежки неудобни 2 часа трябва да сглобяваш и да разглобяваш големи първата ни беше такава но я сменихме по добре си избери някоя друга марка няма да сгрешиш

# 2
  • Мнения: 966
ми аз мисля че не са толкова лоши,е по-добре да не се катерят по стълби а в гараж да се оставят

# 3
  • Мнения: 4 428
Зависи от модела определено  Grinning Най-сполучливия модел е Принцес или Принцес Рол /с въртящи колела/. Другите наистина са доста неудобни, доста по-тежки и не толкова маневрени.
Аз имам Принцес и съм много доволна от количката. Дават, че тежи 9кг. Дори да не е толкова, пак е лека в сравнение с повечето модели за тази цена. Тежи колкото Бъза на Куини /изпробвано/, така че е съвсем нормални килограми за комбинирана. Една от най-широките и дълги колички и е доста просторна и удобна за бебето.

# 4
  • Мнения: 11 003
Според това, което съм чела за тях във форума, са тежки, но много здрави. А Принцес Рол специално ми я похвалиха, заради големите гуми и малкото килограми.

# 5
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз имах Принцес Рол и съм много доволна от нея.Продадох я(купихме лятна)и сега второ бебе се вози без проблем.Много е подходяща за зимно бебе,защото има хубаво покривало,широка е,без проблем вътре може да спи и по-голямо дете.
Е,има много по-хубави колички,но за цената си е добра.

# 6
  • Мнения: 1 709
      И аз имам Маг Ингланд Принсес Рол, но на никого вече не я препоръчвам. С голям мерак я купих. Дълго време се лутах в избора и след хвалбите за тази марка във форума се реших това да е нашата количка. И съжалих. Че е лека, не мога да кажа. Но пък за комбинирана количка не е от най-тежките. Обаче е трошка и половина. Първо чупещата дръжка стана счупена. След като Явор поотрасна малко ( 8-9 мес.) и натежа дръжката вече рядко можех да я натисна спокойно, винаги превърташе. Впоследствие изобщо се отучих да я напъвам, а си слагах крака на желязото под коша. И така, много тъпо.
   Второто нещо бяха зъбчетата на спирачката. Първо почнаха да се чупят от едното колело, скоро и на другото. Много ме беше яд, не крия. Като знам как цял живот си мечтаех ,когато забременея да си избера хубава количка. Е, не стана. А количката си я взех нова от "Штъркел" в Русе, за 210 лв.
    Трябва да си малко инженер явно ,за да успееш да я разглобиш цялата и да я изпереш.
   И въпреки това си има и предимства-коша и наистина е много широк ( съдя по разходките с други майки) и става и за доста по-голямо дете. Явор още се събира спокойно да спи в нея.  И покривалото й е много хубаво, както и двата борда. Но че е маневрена никога не бих казала.
         Аз лично никога не бих повторила грешката си да се спра втори път на тази марка!

# 7
  • Мнения: 9 481
Имам Принцес Рол-супер е, но само за бебето. Мн широка, удобна и возеща приятно за бебо, обааааче на мен ми се разказваше играта! Живеем на 2ет, без асансьор. Сега дали е 9 кила-не съм я теглила...струваше ми се 59 като я мъкнех по стълбите. Със зор се събира в багажника на колата, а поне двама требе да я сгъват ooooh!
Особено след като5-ия месец взехме триколката на чиполино-с нея се родих! Супер лека, маневрена, яка.. Peace

# 8
  • Мнения: 11 003
Особено след като5-ия месец взехме триколката на чиполино-с нея се родих! Супер лека, маневрена, яка.. Peace

Моделът Чиполино Гардения ли е?  Embarassed
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=494

# 9
  • Мнения: 4 428
Особено след като5-ия месец взехме триколката на чиполино-с нея се родих! Супер лека, маневрена, яка.. Peace

Моделът Чиполино Гардения ли е?  Embarassed
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=494

Предполагам, че става дума за Он Роуд. Другите триколки са по-зле от Принцесата по отнощение на килограми, а някои модели и на маневреност.

Ант, ти явно си нямала късмет с твоята количка. Но явно просто си случила на такава. Повечето ми познати с Принцес, ползвани тоста повече от нашата /т.е. о/о 2 год/ са на мнение, че се много здрави колички.

Пък и честно казано не знам как може да сравнявате КОМБИНИРАНА количка с лятна  newsm78 Ми и аз се родих с лятната в момента - много по-лека, компактна, маневрена. Но си е лятна. Не бих си я взела за новородено. Повечето комбинирани колички са над 10кг /че дори и над 12-13кг/, заетам повече място сгънати и са по-тромави от лятните, но според мен си е нормално.
Според мен за тази цена, този модел е най-доброто, което може да се вземе.
Макар, че повечето мами с Принцес Рол не са доволни, а с Принцес - да /включително и аз/  newsm78 Не знам защо. Би трябвало да е по-маневрена с въртящи се колела, но повечето казват, че им пречат едва ли не  newsm78

За второто бебе съм решила да си купя нова количка. Решила съм този път да заделя повече пари за това и да се поглезя, защото няма да имам да купувам почти нищо друго. Но определено ще погледна и новите модели на Принцес  Grinning Те почти постоянно правят подобрения. Сега, доколкото разбрах, към количката има доста по-добра чанта примерно  Peace

# 10
  • Мнения: 128
Аз ползвам Маг Енгланд Принцес и съм доволна. За зимна количка мисля че е супер. Много разбити улици минавам с нея. Бебчо ми е на 2 месеца и порт бебето ми върши страхотна работа.  С него ходим  на консултации, а понякога и спи в него в къщи.  Аз лично я държа в гаража и разнасям малкия с порта. Е има и недостатъци, както всяко нещо, като обърнеш дръжката за да гледа бебока напред се бута трудно. И определено мисля за лятото да си купя лятна количка. Мисля че няма лека комбинирана количка. Ако ти трябва зимна количка мисля че това е добър избор и на добра цена.

# 11
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ми аз мисля че не са толкова лоши,е по-добре да не се катерят по стълби а в гараж да се оставят
Аз направих тази грешка,като оставях количката си във гаража. #Cussing out
Два дни след това,беше станала цялата на петна от мухъл,направо лошо ми стана.

Иначе по-темата,количките не са лоши,моята е доста маневрена и здрава.Единственото,което не и харесвам е че е тежка. Simple Smile

# 12
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 741
Аз също имам количка Маг Ингланд Принцес .Много съм доволна ,е вече ми е тежичка защото малката е на година и половина и купихме лятна, но определено е страхотна.Относно разглобяването, не мисля че има нещо сложно ,а пък и ако се затрудниш  има и татко все пак .Подходяща е за зимата ,а най хубавото което е, че е широка и удобна за спане .А за гумите ние си купихме с помпащисе гуми а тези, които бяха н а нея оставихме в магазина, е по хубаво нещо от това .Ходех с нея навсякъде без да имам каквито и да било притеснения.Ами това е надявам се да съм ти помогнала.

# 13
  • Мнения: 9 481
Не знам името на модела..
ето тази е http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=9_22&products_id=61

# 14
  • Мнения: 5 790
Аз също имам количка Маг Ингланд Принцес .Много съм доволна ,е вече ми е тежичка защото малката е на година и половина и купихме лятна, но определено е страхотна.Относно разглобяването, не мисля че има нещо сложно ,а пък и ако се затрудниш  има и татко все пак .Подходяща е за зимата ,а най хубавото което е, че е широка и удобна за спане .А за гумите ние си купихме с помпащисе гуми а тези, които бяха н а нея оставихме в магазина, е по хубаво нещо от това .Ходех с нея навсякъде без да имам каквито и да било притеснения.Ами това е надявам се да съм ти помогнала.

Споделям това мнение. Ние също бяхме с такава количка, но не беше с помпащи се гуми. Когато бебето порастне обаче, става неудобна и доста тежка. Според мен, тази количка има един съществен недостатък - когато обърнеш дръжката така, че бебето да гледа напред, количката се управлява много трудно и въобще не е маневрена. Смених я с триколката на ТСМ и съм супер доволна от нея. Като че ли клоня повече към триколките...


Тази пише, че е 6 кг, ама не ми се вярва много, много...  newsm78 Изглежда добре, но едва ли се управлява лесно. Предполагам, че е доста тромава. Но пък аз имам негативно мнение за Чиполино.

Общи условия

Активация на акаунт