Z outlet

  • 9 638
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
'ЗАРАзително желание да купуваш'..Видях този билборд на Цариградско наскоро. Някой има ли идея къде се намира аутлета на Зара, доколко е истински и какво ще се предлага в него?....

# 1
  • София
  • Мнения: 291
Мисля, че все още не е отворен магазин, но ще има такъв OUTLET

# 2
  • Мнения: 13 512
така се влиза в Европата- първо с аутлети, после ще видим за магазини....пфууууу!

# 3
  • Мнения: 1 941
Аз нямам нищо против аутлетите. Даже напротив. Още повече ако наистина е на Зара - до сега в БГ нямаше техен магазин. Мила Монда, защо са ни истинските магазини, тук хората не печелят като в Европа. Каквито ни доходите - такива и магазините .... ей гледай собствениците на втората употреба станаха милионери. След секънд хенд-а, аутлета е следващата стъпка на България по пътя на световната мода

# 4
  • Мнения: 13 512
Аз нямам нищо против аутлетите. Даже напротив. Още повече ако наистина е на Зара - до сега в БГ нямаше техен магазин. Мила Монда, защо са ни истинските магазини, тук хората не печелят като в Европа. Каквито ни доходите - такива и магазините .... ей гледай собствениците на втората употреба станаха милионери. След секънд хенд-а, аутлета е следващата стъпка на България по пътя на световната мода
Не мога да се съглася с това мнение. Това е снобария- от аутлет да е, ама да е Зара...минали колекции, остаряла мода- преставям си какво ще докарат тук- ще си разчистят боклуците от складовете...неща,които не са могли да разпродадат и на 70 % намаления...А цените им със сигурност ще са по-високи от тези, на които са на  разпродажбите в Европа.
Ами обидно ми е- не отговаряме на условията им да се открие магазин, а за вехтошарник-може. Какво- наистина ли в помийна яма ще се превърнем- кой от каквото иска да се отърве- тук да го докара.
ПС. Естествено- хич не съм  фенка на марката, говоря по принцип.

# 5
  • Мнения: 1 941
Е, вярно аутлетите в които съм ходила в София нямат нищо общо с онези в чужбина. Наистина тук повечето са боклуци. Но има много момичета, които не могат да си позволят да дават луди пари за дрехи. А искат да има в гаредороба си нещо марково, пък било то от аутлет. То така или иначе другите "истинските магазини" и те са пълни с боклуци, хем стари колекции, хем ментаци. С 300-400 лв. заплата хората какво ще предпочетат аутлета или бутика ? Но Монда ти си права - супер кофти е веропейците да ни пълнят тук с вехториите си. Така, че се обявявам ЗА "достойните аутлети" !!!

# 6
  • Мнения: 13 512
Не съм против аутлетите.Ама преди да има магазин- да се открие аутлет... не е правилно. За хората с ниски доходи: какво си мислите, че цените в аутлетите ще са много ниски ли? Че в аутлета на Адидас няма  маратонки под 100 лева, а моделите са отпреди 5 години. В мгазините в чужбина по време на разпродажбите цените са с до 70 % по-ниски... ами в Зара детските дрехи бяха на по 5-10 евро -панталони, жилетки,блузи,якета по 15-20.Когато видите такива цени  тук- елате ми се обадете. Ето това ме дразни- че ще се докарат поредните боклуци,които не са могли да разпроодадат в Европа и ще ги продават на редовните им цени там.

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на мен на zara аутлетите не ми харесват
никога не съм си купувала нещо...а, излъгах - едни обувки от тийнеджърската колекция, които струваха 11 евро.
много стара колекция и много повредени и дефектни дрехи

# 8
  • Мнения: 1 215
Ааа, ще има, що да няма.
То Зара голямата мода.
Ама, не, нали цял ден в бг-мамма само маркови неща се размятат. Вижте темата за обувките. ССФ само Прада и Диор носи. А пък за козметиката да не говорим.
Да не остане някой назад- да се обзаведе там с нещо си, пък било и от аутлет. Да спи спокойно.

# 9
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Zara въобще не е марков магазин, но на мен си ми харесва.
освен това си ми отговаря точно на социалното положение  Wink
друго нещо са диор, прада и армани...

# 10
  • Мнения: 13 512
Ааа, ще има, що да няма.
То Зара голямата мода.
Ама, не, нали цял ден в бг-мамма само маркови неща се размятат. Вижте темата за обувките. ССФ само Прада и Диор носи. А пък за козметиката да не говорим.
Да не остане някой назад- да се обзаведе там с нещо си, пък било и от аутлет. Да спи спокойно.
Точно, че не е голямата мода, а магазин даже нямаме/а уж сме европейци/. За бутици изобщо не говорим- диор, Армани, Вюитон и  другите. Ама една Зара да няма, а направо аутлет- кофти си е направо- даже  леко обидно.

# 11
  • Мнения: 13 512
Zara въобще не е марков магазин, но на мен си ми харесва.
освен това си ми отговаря точно на социалното положение  Wink
друго нещо са диор, прада и армани...
Какво значи не е марков? Не е бутик, но си е марка, при това запазена- верига магазини е. друг е въпросът каква марка е, но си е марка и в това спор няма- както са марки H&М, Next, Benetton, Sisley,Mango i dr... никой не ги сравнява с Ферре и Валентино.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мен пък аутлет ме кефи.Намират се хубави неща Peace

# 13
  • Мнения: 13 512
Явно не можем да се разберем. нямам нищо против аутлетите, акоще всеки ден да отварят по един. Ама е редно  да има първо магазин, да се показват някакви си там колекции и след това да има аутлет. Така е правилно според мен. Подразних се от факта, че  явно не отговаряме на изискванията за отваряне на магазин на Зара, а  на аутлет-отговаряме. А уж ни приеха в Европа,...ама какво ли ме интересува...защо се ядосвам, след като във Варна даже и аутлет няма да има, нито съм им фенка..

# 14
  • Мнения: 1 540
Не съм против аутлетите.Ама преди да има магазин- да се открие аутлет... не е правилно. За хората с ниски доходи: какво си мислите, че цените в аутлетите ще са много ниски ли? Че в аутлета на Адидас няма  маратонки под 100 лева, а моделите са отпреди 5 години. В мгазините в чужбина по време на разпродажбите цените са с до 70 % по-ниски... ами в Зара детските дрехи бяха на по 5-10 евро -панталони, жилетки,блузи,якета по 15-20.Когато видите такива цени  тук- елате ми се обадете. Ето това ме дразни- че ще се докарат поредните боклуци,които не са могли да разпроодадат в Европа и ще ги продават на редовните им цени там.

Правилно, тука ни имат за кошче, че и ни обиждат като продават залежалата стока на луди цени.

Общи условия

Активация на акаунт