Луда,ама ме е страх...

  • 1 798
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Мацки,незнам при вас как е,но тук вятъра е страшен...
Всичко се тресе,целия апартамент фучи,не мога да спя от страх да не се събори блока....
Ама много ме  е шубе...
Вие усещате ли така вятъра... Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 235
В момента във Варна няма вятър, но чувството ми е много познато, направо полудявам като го чуя. Миналата зима беше някакъв кошмар - мъжът ми го вдигнаха по тревога за четири дни и се наложи да оставам сама с малко бебе, умрях си от страх и се изнесох при баща ми за тези четири дни  Rolling Eyes Някак си само докато го чуя, че е по-силен от обикновено, и почва да ме човърка отвътре, не мога да спя, май имам някаква фобия...

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Аха и тука е така,егати вятъра и аз немога да спя.Мен ме е страх от такъв вятър и от гръмотевици.През пет мин ставам да проверя прозорците,че все си мисля че ще се отворят. Crazy

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 13:13 от КАРЧЕВА

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
А пък днес слушах по ТВ,че някой си казал,че в България е станало като в тропиците.Имаме вече по два сезона и освен бури,и наводнения скоро  щяло да се вихри и торнадо по нашите географски ширини.Възможно ли е това,щот аз си мислех че не Thinking?

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 13:13 от КАРЧЕВА

# 4
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз се събудих от някакво тътнене, а и кучето едно неспокойно такова. Сега отворих джама да видя студено ли е и вятърът щеше да ме събори. Как ще стигна до "Павлово" не знам? Според този сайт http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=Sofia скоростта на вятъра е 21 км/ч.

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 07:29 от hey_ya

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
А пък днес слушах по ТВ,че някой си казал,че в България е станало като в тропиците.Имаме вече по два сезона и освен бури,и наводнения скоро сме щяло да се вихри и торнадо по нашите географски ширини.Възможно ли е това,щот аз си мислех че не Thinking?
Олеле,стига-я не ме плаши допълнително...
И аз се събудих от някакво тътнене, а и кучето едно неспокойно такова. Сега отворих джама да видя студено ли е и вятърът щеше да ме събори. Как ще стигна до "Павлово" не знам? Според този сайт http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=Sofia скоростта на вятъра е 21 км/ч.
Ужас,а аз след час трябва да съм в болницата.Приемат ме днес.И ми е супер страшно вече:(SadSad

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Исайкова, споко Hug. Може да поутихнат нещата. Мен ме е страх да не ме събори вятъра. Като малка се връщах от даскало, била съм първи клас, и имаше ужасен вятър. Буквално не можех да се преборя с него. Помня, че си изкаръх акъла и седнах на една пейка, за да се държа за нея, и една жена ми помогна да стигна до нас. Много ми беше страшно и сега пак ме е шубе, ама няма как. Илизам!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
хехе.Хем смешно,хем страшно.
И аз като малка бях слабичка,един ден много силен вятър.И тръгвам за училище -аз вървя напред-вятъра ме дърпа назад.Аз напред-той назад.Една крачка не мога да направя...Но майка ми дойде с мен от страх да не ме издуха вятъра Joy
Оф,айде и аз се обличам,и тръгвам.И мен много ме е шубе,да не стане нещо.
На теб приятен ден:)и успех Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 248
Пете, за да стигна на работа - минах през твоя квартал. Ми, да ти кажа честно в Драгалевци е направо ужас. Цяла нощ не съм мигнала от страх. Саксиите ни са безследно изчезнали. Килимът, който бяхме вчера оставили на балкона - е на покрива на съседската къща.
Няма да продължавам ...
Дано мине скоро. Praynig

# 9
  • Мнения: 7 723
И при нас духа, но не чак толкова силно  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 520
При нас нищо няма. Даже гледам прането навън изобщо не се вее, само слънчице има при нас.

# 11
  • Мнения: 3 537
Аууу, много духа и при нас. Сега като ,че ли малко намаля, ама през ноща как фучеше...вятъра ми е донесъл сума ти буклуци на терасата,кутията с щипките беше на земята,а и от сутринта само дебна дрехите на простора да не ми литнат нанякъде, защипала съм ги със сума ти щипки Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 416
В Студентски яко се е раздухало... Ама се радвам, защото обожавам силния топъл вятър!  Grinning

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 12:57 от Лора

# 13
  • Мнения: 7 430
ЗАповяй тук при мен в Сливен - едно Слънчице е пекнало Wink
...и мен много ме е страх от вятър ooooh!

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
В Студентсски яко се е раздухала... Ама се радвам, защото обожавам силния топъл вятър!  Grinning
[/quote



и аз се кефя като духа силно, като вали силно и като има гръмотевици Blush.... Naughtyама да съм си в нас, обичам да гледам през прозореца....

Общи условия

Активация на акаунт