За минералните бани ...

  • 4 244
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Здравейте на всички! Ето ме и мен на 32 г. от 3 години опитваме и все не става! Повече от половин година вече ходя на изследвания, предстои ми лапароскопия.Много се радвам че открих този сайт и се регистрирах, за да мога да си общувам с всички Вас! Не се чувствам по-добре от това че не съм сама в нещастието си и от това че и други жени ходят по мъките като мен! С ужас установявам колко много жени преживяват това което и аз. Но тук научих някои интересни неща и ще продължа да посещавам форумите. За сега освен назначеното лечение смятам да посетим с приятеля ми някои от санаториумите с лечебна минерална вода/ например в Кюстендил или Велинград / и да пия чай от детелина и малина! Може пък да помогне.
Не видях някоя от Вас да е споделила мнение за лечение в санаториум специално за жени с гинекологични проблеми? Има ли ефект? ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 324
Лятото се цопнай в един басей и има съмнения че от там съм си лепнала куп неприятности.
Лично аз никога вече няма да вляза в какъвто и да било басейн!

А защо точно чай от детелина и малина? Ако си прочела нещо, моляте сподели го с нас Simple Smile

Успех на лапароскопията!

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 3 376
На мен калните бани много ми помогнаха, ама не там където очаквах  Laughing От тях ръцете ми почти спряха да изтъпват, а болежките в кости, стави, мускули почти изчезнаха. Други казват, че и циклите им се нормализирали, и даже забременели, ама при мен не стана. Въпреки това съм доволна, че отидох  Laughing

# 5
  • Мнения: 137
Аз и двата пъти забременях след кални бани на Поморие, първия след 2-год., а втория 3-год. стерилитет, хиляди изследвания, стимулациии и т.н..

# 6
  • София
  • Мнения: 626
Нищо не ти пречи да опиташ.Поне ще ти бъдат полезни.

# 7
  • Мнения: 1 369
Ако си направила всички изследвания и всичко е ОК,пробвай и физиотерапия. Може да ти помогне/на мен помогна миналата година/. Все пак е добре лекар да те изпрати.
Успех!

# 8
  • Мнения: 334
Благодаря на всички , които се включиха по темата!Бубе - страшен аватар... как ме зарежда само..

Засега няма подобрение при мен, но се появиха и други странични усложнения - като опериран апендисит по спешност, така че трябва да изчакам малко преди да подновя изследвания, опити и т.н..

# 9
  • София
  • Мнения: 626
Еми.....нали трябва да се настройваме за бебе!!! newsm44 newsm10

# 10
  • Мнения: 14
Сунар след всяка операция започват сраствания на органите./доколкото разбрах са те оперирали от апандисит/. Месец август.2006г. ме оперираха от апандисит, вследствие на което явно съм получила сраствания и м.март 2007г. ме оперираха от извънматочна бременност и благодарение кадърността на бургаските гинеколози сега съм с една тръба. Ровейки за кални бани попаднах тук и получих страшно полезна информация. Но реших и веднага да ти пиша, защото именно сега колкото се може по-скоро направи и кални бани и физеотерапия, за да предотвратиш срастванията, защото ако имаше и на мен кой да каже................
Съжалявам ако е малко объркано, но ако имаш въпроси пиши ми на лични.
Успех на всички и нищо не ни пречи да опитаме и баните, ако не ни помогне, то надявам се няма и да навреди!

# 11
  • Мнения: 334
Благодаря Ви момичета че се включвате по темата и на теб Ния благодаря за съвета! До Поморие в момента не мога да се организирам да отида, но ще пробвам в Кюстендил! Даже още утре смятам да замина, ще Ви пиша дали има подобрение! Нещата се закучиха ама много...втори месец след операцията/ уточнявам че беше по време на цикъл/ нямам яицеклетки и то след стимулация с клостилбегит..аман вече, от другия месец ми увеличават дозата пък да видим до къде ще се стигне...Докторката няколко пъти вече ми дава съвети да отивам на консултация за инвитро, но на мен някакси все ми се иска да стане по естествения начин..
Така че ще пиша след баните дали има подобрение / уточнявам че нямам доказано възпаление нито на тръби, нито на яйчници,преди задържах кисти сега и кисти нямам, само че няма и яйцеклетки!!!
Е това е изказах си мъката във форума... Sad Sad

# 12
  • Мнения: 81
Я не се отчайвай! До колкото ми е известно има яйцеклетки от донори. Така, че в краен случай ще пробваш и това. В крайна сметка ти ще си го износиш и родиш. А какво е по-хубаво от това? Горе главата и успеж Hug

Общи условия

Активация на акаунт