Препоръчайте крем за белези и стрии!

  • 1 920
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 638
Моля да ми помагате,търся крем за зали4аване на белези,родила съм секцио,а имам и доста стрии!
Благодаря предварително! Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 09:44 от Sesiliq

# 1
# 2
  • Мнения: 638
Грешка в бързината стана,сега се ровя във форума и намерих паста за белези Дерматикс,какви са ви отзивите за нея?

# 3
  • Мнения: 7 430
Аз ползвам едно кремче Контрактубекс и съм доволна - бавно става, но при мен поне за сега има положителен ефект Peace

# 4
  • Мнения: 6 958
Преди години при появата ми на първите стрии ползвах Мадеказол (не знам, дали все още го има в аптечната мрежа). Спрях го понеже е доста малък грамаж и ми костваше доста парички за съжаление Sad А веднъж появилите се стрии, нямат оправия освен като се подпомага тяхното евентуално по нататъшно предотвратяване или намаляване на размера и цвета им... Вече 1 година някъде ползвам крем за стрии на ДЕВА и ефекта е много обещаващ - намалиха размера и цвета си, не са толкова ясно изразени и кожата изглежда добре, но все пак си остават Sad Но по добре е човек да предприеме нещо, отколкото да се остави без каквито и да било действия, тогава положението става отчайващо... Също така този на Икаров, също не е лош, но за мене ДЕВА си е номер едно... Тука във форума има доста такива предишни теми, поразрови се и ще видиш отзивите на доста ''препатили хора'', все ще се спреш на даден продукт. Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт