Тест за бременност по време на цикъл ????

  • 12 506
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, знам че въпроса ми се странен но се съмнявам в цветна бременност , в момента съм в цикъл и въпроса ми е дали това ще повлиае по някакъв начин на теста.. не мога да чакам докато ми свърши.. ще се побъркам  Cry

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Едно време една гинеколожка ми беше казала, че е възможно тестът да е + при кървене/цикъл/, но бременност да няма. Не знам дали има нещо вярно в това, защото никога не ми е хрумвало да си правя тест, след като ми дойде Thinking А ти защо имаш съмнения за цветна бременност newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 150
да не те разочаровам, но щом ти е дошъл цикъла да си бременна е почти невъзможно, аз лично съм си правила мноооооого тестове точно след като ми дойде поради същата причина, но винаги са били отрицателни, за свое успокоение си напарви тест Simple Smile няма да се повлияе ако има бременност ще е положителен.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 209
Какво те кара да се съмненяваш, че имаш цветна бременност???

# 5
Ами дойде ми по - рано от обичайно, без никаква болка и типичния ПМС - нещо което никога не ми се е случвало, винаги имам ужасни болки.

# 6
  • Мнения: 225
Това, че ти е дошло по-рано и без болки и типичните признаци, в никакъв случай не е  предпоставка за цветна бременност.
При цветната бременност "течението" е по различно, както на цвят така и на количество, тогава може да се усъмниш "евентуално" за цветна бременност.
Моят цикъл от както правим опити за бебе съвсем се побърка, но винаги си ми идва с пълна сила, т.е. тече си както обикновено, но идва в порядъка на: от 26 до 35 дена.
Виж и времето какво е - средата на януари - 15 градуса, това също много влияе на цикъла, поне при мен, страса, хормоните,въобще почти всичко.
Извинявай за песимистичния пост, но това са фактите, бъди спокойна и уверена и дано резултатът е такъв какъвто ти искаш.
Пожелавам успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт