Силвър нано технология на Самсунг пералните

  • 5 078
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020857
Това е пералната която харесах
http://www.idh.ru/rus_market/article599.html и тук 4етох за тази технология
Имам молба към мами които я иамт или подобна с тази технология да ми споделят  bouquet

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 17:05 от mama Bobo

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тези дни ще купуваме пералня, записвам се да следя темата

Аз съм харесала AEG L54610, или 60610, мъжът ми на място щял да решава така че не се знае какво ще вземем в крайна сметка, няма да е лошо да науча отзиви и за Самсунг

# 2
  • Мнения: 934
И ние сме харесали Самсунг силвър нано.....Ще следя с интерес темата..  bouquet

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много пъти НЕ, на пералня Самсунг, пък силвър нано-хич.
Има лека недомислица в уреда... Честичко им пада ремъка и т.н. Огледайте се за Горене с мех. програматор и без "1т." екстри.

# 4
  • Мнения: 1 756
Шани много ти благодаря за съвета  bouquet

# 5
  • Мнения: 934
Огледайте се за Горене с мех. програматор и без "1т." екстри.

Какво значи "1т." екстри? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 537
И ние преди 2 седмици си взехме пералня.Но преди това такова ровене беше в нета ....та какво точно ,какво що....и накрая попаднах на един форум в който пишеха и даваха съвети точно хора които се занимават с поправяне на перални машини.
Отиди и си избери пералнята на място,така най-хубаво се преценява...и да гледаш и да си избираш от интернет файда няма според мен..Задължително гледай да не е произведено в Турция ,Китай и Румъния мисля,че беше.Самсунгите вече се правят в Турция.Уърълпул и Горение започвали да тракат много при центрофуга, били шумнички.
Добри  са АЕГ,Бош/но не турски,че вече и те повечето се прават там/, Електролукс до някъде и Зануси. Това е.Аз си бях харесала Електролукс от сайта на Техномаркета,но повечето бяха с електронен програматор ,а и тези модели ги нямаше дето си ги бях харесала и си взехме Зануси накрая .Та на място най-добре се преценява...и много недей да слушаш консултантите,може и да те подведат нарочно за нещо, гледай си характеристиките.
Най-стабилни са -с предно зареждане, с механичен програматор,регулиране на оборотите.Казан инокс или карборан.Това е ,по съвети от майстори....пък може и да има и изключения понякога,знае ли чавек...
Хайде,успех  Peace

# 7
  • Мнения: 2 926
За мен най-добрата марка за домакински уреди са Горение.
Не купувам нищо друго  Naughty

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 232
За мен най-добрата марка за домакински уреди са Горение.
Не купувам нищо друго  Naughty

Peace И аз така

Общи условия

Активация на акаунт