Възможно ли е трихомони и хламиди а доведат до кухо яйце?

  • 5 247
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
  Здравейте,  bouquet
преди три месеца направих абразио заради кухо яйце. Изследваха го и казаха, че няма инфекция, но не ми направиха никакви други изследвания. Тази седмица ходих и си направих всякакви изследвания, за да получа зелена светлина за бебе. Откриха ми трихомони и хламиди. #Crazy
   Чудя се дали съм ги имала и преди, дали това е била причина за кухо яйце? newsm78
  Помогнете ми Praynig

# 1
  • Мнения: 268
мисля че не, но за по-сигурно прочети тази тема и много неща ще ти се изяснят :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3058.0

Успех миличка!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 35 817
Причината за кухо яйце няма нищо общо с патогенните микроорганизми.
Тя е  по-скоро накаква генетична аномалия, за което няма вина никой.

# 3
  • Мнения: 206
   Тогава мисля да не се тровя с лекарства и да не отлагам с много време бебеправенето. Няма да ги лекувам, не сам сигурна, 4е са верни изследванията.
  Благодаря ви, сладурчета за съветите  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 324
Моят съвет е да направиш още веднъж изслледвания щом се съмняваш в резултатите!
Но в никакъв случай, не забременявай ако имаш хламидия (за трихомоните нищо не знам). Можеш да загубиш бебчето си Sad

# 5
  • Мнения: 7 718
Кухото яйце няма отношение към хламидии и трихомони.
ЛЕКУВАЙ СЕ НЕПРЕМЕННО преди опитите за забременяване, защото може да се получи увреждане на плода и спонтанен аборт.
Двете заболявания се предават само по полов път, така че добре си помисли откъде са дошли.
Партньорът ти също трябва да се лекува, защото в противен случай ще те зарази повтроно.

# 6
  • Мнения: 561
   Тогава мисля да не се тровя с лекарства и да не отлагам с много време бебеправенето. Няма да ги лекувам, не сам сигурна, 4е са верни изследванията.
  Благодаря ви, сладурчета за съветите  bouquet
Shocked Не знам как можеш да решиш да не лекуваш трихомони, то все едно да решиш да не лекуваш трипер!!! Говоря за тях, защото след като са ги изоливали при микробиология най-вероятно ги има. Виж за хламидиите си права, имаш основания да се съмняваш в достоверността на резултата, но аз бих повторила изследването.

# 7
  • Мнения: 820
Повтори си изследванията и на всяка цена се лекувай. Положението не е за подценяване.

# 8
Хламидий задължително се лекуват.Водят до извънматочна и куп други усложнения.Незабавно ги лекувай!!!

# 9
  • Мнения: 206
 Здравейте, мили дами  bouquet
 Благодаря ви за съветите. Повторих изследванията, в по-свястна лаборатория и се оказа, че нямам трих и хламиди Shocked. Знам,че има такива случай, но съм шокирана. Сега съм в положение 1:1. Не змам какво да правя. Имам доверие на втората, но може би ще направя изследвания в още една, за да съм напълно сигурна.

# 10
  • Мнения: 107
ujas, kak moje vednaj da ti kajat, 4e imash, a posle, 4e njama6... kade sa praveni izsledvaniqta, ako ne e tajna?

# 11
  • Мнения: 206
 В Cibalab  #2gunfire, a отрицателните в Майчин дом

# 12
  • София
  • Мнения: 15
Zdraveite,
pro4etoh problema i az sam po4ti v sa6toto polojenie.Predi vreme bqh bremenna i napravih abort s kuho iaice.Sega kato doide vreme pak za bebe se izsledvah i mi Otkriha  Hlamidi. 3 meseca se lekuvah.Pravih si izsledvaniqta v sa6tata laboratoria Cibalab parvia pat rezultata be6e 14 pri max 9 stoinost.Sled le4enieto lekarkata mi kaza 4e trqbva da iz4akam 1.5 meseca i pak da si naprava rezultata be6e 16.Vmesto da e namalqla stoinosta se be6e vdignala.Napravo ne mojah da povqrvam.Sega mislq da otida da si naprava novi izsledvania.

Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 14:05 от Верити

# 13
  • Мнения: 4 324
Направи изследване на цервикален секрет!
Успех, стискам палци!

# 14
  • Мнения: 902
Цибалаб НЕ Е подходяща за микробиология и хламидии, поне според мен. Повтори изследването на трето място.
Късмет.

Общи условия

Активация на акаунт