"диета'' за бременни?

  • 908
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 741
Дали съществуват някакви диети за бременни?В 4 месец съм и започвам вече да се плаша от себе си(говоря за килограми),обаче ме гони страхотен глад.И вие ли сте били така?

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
били сме... не прави грешката да се тъпчеш с хляб, тестени неща и сладко. Naughty аз по Великден мачкаш козунаците като кифли-на веднъж ги ядях и на финала бях 15 +, а родих едно мишле 3 кг. просто няма смисъл, ограничавай се откъм празните калории. приказките, дето бременната трябва да се тъпче със всичко, което й се прияжда, щото иначе ще й стане нещо, за мене лично са глупост. ще видиш колко ще ти е по-леко после възстановяването, ако не напълнееш много Peace

# 2
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
разбирам те много добре.и аз съм така,не мога да се спра,все ми се яде,ако не ям ми се гади.в момента съм качила 5 кг,а съм в 3 месец.успокоявам се асмо ,че с първото бебе ги свалих кг без проблем,даже стканах по слаба от преди да забременея.но бебето беше супер неспящо и ревящо и може би на това се дължеше.за жалост сете трудно ще пазя диета.

# 3
  • Мнения: 5 103
Качих 18 кила, свалих ги всичките след раждането, но ако някой ден забременея с второ дете повече от 8-10кг, няма да си позволя да кача.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
Наистина мацка ограничавай тестените и сладките неща. От тях най-много се качва! /от опит казвам/. Ако можеш наблегни на плодовете и зеленчуците - и на детенцето и на фигурата ще се отрази най-добре! Но пък ако качиш малко повечко-майната му, гледай да ти е лека бременността. Килограмите се свалят! Hug 

Общи условия

Активация на акаунт