Помощ! Инжекции с ботокс при ДЦП!

  • 2 575
  • 4
  •   1
Отговори
 Предстои  ни боцкане с ботокс! Моля, ако някой има опит да сподели!

# 1
  • Мнения: 1 503
Аз лично нямам,но мисля след някоя друга година да се боцна тук-таме.Сподели как е било?Ефекта какъв е и цената newsm78?
Успех  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Аз лично нямам,но мисля след някоя друга година да се боцна тук-таме.Сподели как е било?Ефекта какъв е и цената newsm78?
Успех  bouquet
Tuk ne stava vapros za kozmeti4noto prilojenie na Botox!... Embarassed

Ani, zadai vaprosa si i tuk!http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=fe11c15172d8c395cbdb2b428fb669fe&board=25.0

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 10:23 от tala

# 3
  • Мнения: 1 520
Ани, задай въпроса си в Деца с увреждания и хронични заболявания.
Там може да попаднеш на мама, която е минала по този път.

Виждала съм дечица, при които ефекта е добър, много добър много скоро след боцкането. Но имаше и дечица, при които първата инжекция изобщо не даваше резултат и даже разваляха допълнително походката.

Ефектът се губи след известно време. И се налага ново инжектиране.

Като ви предстои предполагам си разучила - поема ли се вече инжектиране с ботокс от здравната каса. ПОследно си спомням че се обсъждаше подобна помощ. Иначе преди година някъде си спомням бяха нещо от порядъка на 700 лв. Ако не бъркам. 

Успех и дано всичко е наред.

П.П. Видях и питането на Любознателна, в коя болница ще ви го поставят.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 10:23 от SmaRt

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Само съм чувала за инжекциите, пожелавам ви всичко да мине добре и да се радвате на успеха от това! Моля те, сподели това в специализирания форум за деца с увреждания! http://www.bg-mamma.com/index.php?board=25.0 Там пишем няколко майки с деца с ДЦП и ще е от голяма полза за нас!
В какво състояние е детето? Къде ще го инжектират? Кой ги назначи?
Това което ми обясниха на мен (беше преди 2г и нямам ясен спомен) е, че след известно време ефекта се загубва и трябва да се повтаря, което крие рискове.

Общи условия

Активация на акаунт