kremowe protiw strii po korema?

  • 1 255
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 271
Zdraweite mam4eta,

prawite li nesto specialno,za da izbegnete poqwata na strii po korema w rezultat na prekalenoto opuwane na kojata? naprimer razli4ni lotioni ili masaji?ste se radwam da spodelite opit

izwinqwam se ako temata q ima we4e,no ne mojah da namerq nisto

# 1
  • Мнения: 359
В началото ползвах на Galenic, после кумата ми ми направи при нейна козметичка някакъв крем /по-скоро при;ичаше на мас/ с който се мазах до края /когато се сетех;)/. Нямам нито една стрия  Mr. Green никъде!

Даже ми остана и го дадох на приятелка, която роди днес!!!

# 2
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Крема на Мустела против стрии. Много съм доволна.

# 3
  • Мнения: 83
Мазах се през цятото време само с мас - всеки ден. Нямам нито една стрия, а и кожата ми беше чудесна и не ме "опъваше" последните месеци. Може да са бабини рецепти, но свърши чудесна работа.

# 4
  • Мнения: 189
МАММА DONNA-CHICO Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Една колежка роди преди мен и нямаше никакви "поражения" по кожата.Тя ми препоръча да се мажа с Джонсън-бейби ойл.Мажех се през цялата бременност всеки ден веднага слад душ и нямам нито една стрия,а и излезе доста евтино-за цялата бременност ползвах около 5 бр. това са около 20 лв.Каквото и да избереш не пропускай да си мажеш и гърдите-и при тях кожата се разтяга доста! newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 275
Аз се мажех с мас от четвъртия месец на бременността,но въпреки всичко се появиха стрии.Според мен всичко си е до кожа!!!

# 7
  • Мнения: 6 608
Мазах се с Мустела Галеник ,Чико и Лиерак от бременноста срии нямам,но от кърменето ми се появиха по гърдите.

# 8
  • Мнения: 817
Аз се мажа сутрин с галеник а вечер с мас.За сега нямам стрии,но имам още 2 месеца Thinking

# 9
  • Мнения: 5 362
От 4-я месец до края на бременността,че и още 3-4 мес. след това,използвах маслото против стрии на Икаров.Много съм доволна Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
С първата бременност се мажех с Silvert - нямам стрии, сега се мажа с Мустела засега нямам да се надявам, че няма да ми излезнат  Praynig

# 11
  • Мнения: 503
с каквото и да се мажеш не забравяй и гърдите

# 12
  • Мнения: 253
До 3-ти месец - с лосиона, който винаги съм си ползвала; след 3-ти - Percutalfa, Mustela и Johnson's Baby Oil. Засега нямам стрии, но най-голямото опъване ми предстой  Wink Накрая ще мога да ти кажа дали действат.

# 13
  • Мнения: 3 499
Появата или не на стриите за наше най-голямо съжаление се дължи на генетично предразположение.Има жени, които  не са се мазали нито веднъж и нямат нито една стрия, и други, които са се мазали с множество и скъпи кремове, но въпреки това неприятните линии се появяват.Единственото, което е по силите ни е да "помогнем" на кожата на корема да бъде по-еластична, като я направим хидратирана и влажна.После ни остава да се надяваме, че няма да се нацепим.Какъв крем ще избереш зависи от твоите предпочитания, въпреки това най-добре е да е за бременни, защото те не съдържат вредни за кожата на бременната вещества /алкохол, кофеин и т.н./.Аз лично нямам нито една стрия, мазах се с Гарние с аромат на грейпфрут единствено, защото само той ми миришеше приятно.Купувах си различни кремове против стрии /например Мустела 9м. е специално за бременни/, но те си стоят в шкафа, защото ми миришеха ужасно и от тях ми се гадеше.Така че ползвах крем, който не беше против стрии, но ухаеше приятно.Появата или не на стрии не зависи от крема, можеш дори да ползваш бебешко олио, по-важно е кожата ти да е омекотена и овлажнена.Успех.

# 14
  • Мнения: 8 505

И аз се мазах с него.Нямам стрии,но според мен определяща е наследствеността.

Общи условия

Активация на акаунт