Какво стана със зъбите ви след раждането?

  • 733
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Аз дълго време имах проблеми с косата,сега със зъбите.Доста кариеси се навъдиха.Но и взех да се съмнявам в докторката.Е, на всеки зъб- пулпит-вадене на нерви и т.н.,знаете процедурата.И 70 лв.на зъб.Три оправих, и на трите извади нервите.При положение ,че не са ме боляли.Днес бях пак и като ми каза ,че и на 4тия ще вади нерви и казах,че утре ще дойда.Не знам какво да мисля вече.При положение ,че за пломба ще вземе само 20 мисля ,че вече нарочно казва пулпит ,да вземе70.

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ами то е ясно, нещо не си случила май на зъболекар, по-скоро на бизнесмен.....

# 2
  • Мнения: 167
Направи консултация и с друг стоматолог. Сега поне те са толкова много и всеки ще ти вземе парите. Защо не попиташ близки за някой от когото са доволни и го посети просто за преглед, за да видиш какво ще ти каже, пък после ще решаваш какво да правиш.

# 3
  • Burgas
  • Мнения: 92
Ужас, и аз съм така. Като родих ме заболя един зъб и отидох на зъболекар и като ме прегледа се оказа , че почти всеки зъб е с кариес. Confused Дори и тези с пломбите имаха кариес. Все още не съм си оправила всички зъбки, за сега най-наложащите ги оправям. А и имам друг проблем, не мога да си намеря добър зъболекар в Бургас, и ще ми се наложи да ходя до Перник ( там съм родом, а живея в Бургас) там поне знам добра зъболекарка и имам доверие в нея, а това е много важно, защото това е здравето ни.  Peace
Един съвет от мен, за да познаеш отгоре ,отгоре дали този зъболекар е добър трябва поне хигиенните навици да ги има. Например: да има ръкавици, маска , покривало за теб и т.н. Защото, ако ги няма тези неща бягай далече. afwitch

# 4
  • Мнения: 8 505
Отиди при друг стоматолог.Можеш да се поровиш в белия списък в здравния.

Общи условия

Активация на акаунт