какво да приготвя за раждането

  • 1 373
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
вече съм 34 седмица с близнаци. Може ли да ми дадете линк за това какво да приготвя за раждането за болницата

# 1
  • Мнения: 3 499
Ако ще раждаш нормално за болницата за самото раждане ти трябват:
-джапанки
-2 хавлии
-сапун
-превръзки
-бельо
-1 бут. вода
Наистина повече багаж не ти е нужен.За след раждането, когато те настанят в стая, мъжа ти ти носи останалия багаж, за който надявам се мамите да ти пуснат линк или да ти кажат, понеже се страхувам, че няма да бъда изчерпателна.

# 2
  • Мнения: 503
според мен трябва да попиташ в болницата за по сигурно

# 3
  • Мнения: 683
Ако ще раждаш нормално за болницата за самото раждане ти трябват:
-джапанки
-2 хавлии
-сапун
-превръзки
-бельо
-1 бут. вода
Наистина повече багаж не ти е нужен.За след раждането, когато те настанят в стая, мъжа ти ти носи останалия багаж, за който надявам се мамите да ти пуснат линк или да ти кажат, понеже се страхувам, че няма да бъда изчерпателна.
Наистина това е достатъчно. А за бебетата - памперси, мокри кърпи, евентуално шише, помпа за кърма...но това е относително и наистина в болницата могат да ти кажат точно, защото за всяка е различно.

# 4
  • Мнения: 5 362
според мен трябва да попиташ в болницата за по сигурно
Да,обикновено всяка болница си има различни правила,и съответно изискват различни неща.

# 5
В Плевен от АГ - кабинета ти дават списък със всичко необходимо, но пък тук е една болницата. Незнам ти къде смяташ да раждаш, но е добре да попиташ там. Иначе, което са ти изредели по - горе мамите, а аз мога да добавя за бебетата: дрешки, хавлии, бебешко олио, шампоан, пелени. А за теб чаршафи, лиглин. Но пак казвам, зависи от изискванията на болницата.При нас ни искаха всичко да си носим. Успех!!

# 6
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Влез в отчетните форуми за месеца, през който очакваш бебетата. Там има списъци. Успешно раждане!

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Влез в отчетните форуми за месеца, през който очакваш бебетата. Там има списъци. Успешно раждане!


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт