Искам второ бебче, но имам няколко въпроса

  • 826
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Здравейте, с половинката вече се замисляме за второ бебе, но имам два въпроса:
1.Пиех Логест, трябваше да ми дойде на 22.01, а ми дойде 12.01, 3 дни ми тече колкото да ме изцапа и лсед това си мо дойде нормално, спрях хапчетата на 13.01, днес ми свърши, колко трябва да чакаме преди да започнем опитите?
2.Преди да започнем опитите какви изследвания трябва да си пусна, въпреки че нямам никакви оплаквания от нищо?
Благодаря Ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 555
Можете веднага да започнете опитите според мен.
За изследванията, има доста информация в закованите теми. Но при положение, че имате вече едно дете и нямаш оплаквания, мисля, че не е нужно да се затормозяваш с изследвания, поне за сега.
Успех, дано скоро да стане второто бебе   bouquet

# 2
  • Мнения: 7 716
Можете да започнете веднага. Изследвания не са необходими.

# 3
  • Мнения: 1 335
Можете спокойно да започвате опитите. Логест са с ниска концентрация на хормони ако това те притеснява.  Peace
Изследвания не са ти необходими мисля. Обикновен гинекологичен преглед (микробиология и цитонамазка) и много спокойствие. Късмет и да се похвалиш много скоро ти желая!!!

# 4
  • Мнения: 10
кикиморка  - можете веднага да почнете опитите, но аз бих те посъветвала две неща:
- да започнеш да пиеш фолиева киселина
- да направиш така наречения "пренатален скрининг", т.е. изследвания, които ще предотвратят проблеми по време на една евентуална бременност. На този адрес http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=159 можеш да намериш достатъчно информация за изследванията, които се правят....

Общи условия

Активация на акаунт