Мрънкат ли жените и тъщите ви?

  • 2 105
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Мрънкат ли жените и
тъщите ви?

# 1
# 2
  • Мнения: 25
темата е за мъжете. Ти къде се слагаш?

# 3
  • Мнения: 7 723
 
Мрънкат, мрънкат, много мрънкат  Laughing

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 16:01 от mylenka

# 4
  • Мнения: 620
А тъщата не е ли и тя женска Rolling EyesВсички жени мрънкаме Confused
И не само жените......

# 5
  • Мнения: 87
мен тъщата много ме аресва...и като ше и одя на гости винаги ме пита какво искам да ям Simple Smile глези ме  професионално дет' се вика Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 196
мен тъщата много ме аресва...и като ше и одя на гости винаги ме пита какво искам да ям Simple Smile глези ме  професионално дет' се вика Simple Smile
И на моя мъж тъща му глези така.
 Ама жена му може да мрънка като за двама. Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 830
ох, аз мрънкам особенно като съм нервна,не да бъда по-точна тогава направо се карам Twisted Evilдобре че ми минава бързо.Пък за тъщата какво да ви кажа, мъжът ми не я е гръмнал още #Crazy

# 8
  • Мнения: X
Що не питаш :' Мрънкат ли мъжете и свекървите ви:"?

# 9
  • Мнения: 7 723
Що не питаш :' Мрънкат ли мъжете и свекървите ви:"?

Щото тука било само за мъже  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 830
Що не питаш :' Мрънкат ли мъжете и свекървите ви:"?
аз за свекървещиците мога книга да напиша ,ама айде да не почвам че....

# 11
Не знам дали тъщите мрънкат ,но съм сигурна че на свекървите не може да им се угоди
Ако някой не е на моето мнение може да си каже мнението

# 12
  • Мнения: 75
Що не питаш :' Мрънкат ли мъжете и свекървите ви:"?
аз за свекървещиците мога книга да напиша ,ама айде да не почвам че....
По-нежно,моля!Казва се-свекърФЕЯ.              А иначе тъщата-командващ дивизия;жената-неин първи заместник,а дали мрънкат-то това си е чисто перпетуум мобиле

# 13
  • Мнения: 7 723
STORM 64 , ти потвърди съмненията ми, че мъжа, като си избира съпруга , я търси да е подобие на майка си. bowuu... заради перпетуум мобилето ще да е, сигурно   Thinking

# 14
  • Мнения: 1 294
Не мръмкам и много лошо правя.За това простира ми за дрехи беше монтиран 9 месеца след дадената от мен поръчка.В мазето не са поставени стилажи от както сме се нанесли(2 години), а пердетата ми си стоят не сложени вече месец, щото няма кой да ми монтира релсите SadВече взе да ми писва и ще се превръщам и аз в зла вещица.Реших се Twisted Evil
Момчета(е, хайде някой от вас) вие ни превръщате в мрънкала, не ни е генетично заложено това.Някой неща просто не се случват ако не замрънкаш.

Общи условия

Активация на акаунт