Бебето на Азис в "Горещо"

  • 8 513
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Азис и Китаеца стават бащи през август. Коя е майката? Гледайте довечера "Горещо"  Mr. Green

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кажи коя е за рано лягащите, де  Grinning

# 2
# 3
  • Мнения: 3 251
Освен някой хипопотамче/лика - прилика ще си бъдат с "майка" си-Азис/ или горилче/ ще се е "метнало" на баща си- Китаеца/. Ще ми е жал и за животинчетата, но пък ако е дете, това ще е направо престъпление...

# 4
  • Мнения: 677
Всяко четвърто бебе в света е китайче..
Тва го знае вече и Азис..
Той ше да е майката..По ми прилича на бременна..

Чак сега видех..Как и двамата ше са бащи?!
Китайски цигани има ли бре?

# 5
  • Мнения: 2 196
Сигурно предвиждат и да го кърмят?
Колко му е на Азис да се напъне. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 891
За тази простотия вече просто не мога да направя коментар!!!

# 7
  • Мнения: 2 229
Горещо не беше ли в неделя.... newsm78

# 8
  • Мнения: 677
"Всяка неделя" е в неделя..
А.Вулева и В.Райкова са сатърдейнайт..
Честито!

# 9
  • Мнения: 1 418
Чух един виц по въпроса наскоро.Азис и Китаеца си осиновили бебе.Й.Сок.бил кръстник.Отишъл да види бебето и попитал:Много ли плаче?-Азис отговорил:А,не много,само като му извадя биберона от дупето.

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
сега и бебе ли намеси тоя травестит. е то не бе PR, не бе чудо Sick

# 11
  • Мнения: 5 622

 А дали ще е човешко бебе?  Rolling Eyes Това вече е направо гавра, ако е така, наистина...  Sick

И Венета му помага на Азисчо за ПР-а, като му показва и разпространява простотиите в предаването си.

Аз ще гледам, обаче  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 723
Абе- ясно е, че Азис е майката, ама кой ли е таткото  newsm78

# 13
  • Мнения: 803

 А дали ще е човешко бебе?  Rolling Eyes Това вече е направо гавра, ако е така, наистина...  Sick

И Венета му помага на Азисчо за ПР-а, като му показва и разпространява простотиите в предаването си.

Аз ще гледам, обаче  Mr. Green

http://life.dir.bg/2007/01/19/news1207897.html
Т.е. ще си е напълно нормално бебе, износено от друга жена обаче (извинете, ако греша, но на това ли му се викаше майка сурогат? Embarassed ). Сигурно Китаеца я е заплодил, той нали си е хетеросексуален Crazy

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Сигурно Китаеца я е заплодил, той нали си е хетеросексуален Crazy

въпреки имиджа и Азис е такъв. Инак що си го удължи? Само за да му го пипа Венетка ли? Щот на нея туй занимание й се понрави в пъти повече, отколкото дундуркането на бебето на Джула. Confused

Общи условия

Активация на акаунт