Силиконови форми за печене

  • 1 160
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Знаете ли къде се продават силиконови форми за кекс, мъфини и т.н. , горе долу на какви цени са има ли значение марката... Аз съм се насочила към едни, но не знам дали са качествени... ето тези http://www.bgbazar.com/cat.php?cid=92

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 17:53 от nadezhda

# 1
  • Мнения: 425
Мисля, че в Kaufland бях виждала силиконови форми - от тези продълговатите, но не си спомням цената  newsm78 . Утре мисля да отскоча до там и ако ги има все още ще ти дам по-подробна информация.

# 2
  • Мнения: 222
Ето на този адрес има всякакви и можеш да си избереш по каталог и ти ги доставят
 София:
ул. Голаш No. 24A, 1111 София

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кажете някакви цени, моля ви да знам дали да си взема от  бг или да си купя тука каквото предлагат. мерси!

# 4
  • Мнения: 901
marsy цените на качествения силикон тук и навън са горе долу еднакви.. с една разлика, че наввън имат добри разпродажби  Simple Smile


nadezhda те предлагат на фирма Lurch която има мнгоо качествен силикон и разбира се цената му е по висока от другите.

zoja77
на коя фирма предлагат ?

# 5
  • Мнения: 4 380

Надежда, няма никакво значение марка и качество на силикона. Така или иначе един ден ще се наложи да ги изхвърлиш. Няма вечни форми от силикон, а от качеството, функциите му не се променят особенно. Единствената неприятна издънка съм имала от една испанска кексова форма, пускаща някаква лепкава мазнина по външната си страна. В същото време формата прекрасно си пече обаче- само външния вид страда. Колкото и да миеш- след няколко дни пак лепкава. И тази форма е една от най-скъпите ми.

Не се лъжи по етикети "качествен/некачествен"! Купувай възможно най-евтиното те съветва човек опитвал всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт