ZARA в 10 бълг.града,но OUTLET-какво мислите?

  • 1 505
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 830
Днес във в-к"24 часа" пише,че от март отварят в 10 бълг.града магазини на ZARA ,но  OUTLET и първото зареждане ще е с колекция пролет-лято 2006 година.Аз отдавна чакам отварянето на ZARA,но не очаквах да е OUTLET и съм меко казано огорчена, защото от написаното в статията излиза,че българския клиент е втора ръка и това заслужава.Вие какво мислите, бихте ли пазарували от там?

# 1
  • Мнения: 927
Аз харесвам стила на техните дрехи и с мъжа ми им бяхме редовни клиенти в Дубай, но от качеството не съм доволна  Naughty. И ако там са с лошо качество, представям си какво ще се продава тук.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 419
Аз съм им много голям фен по принцип, и имам много дрехи оттам, но последната им колекция есен/зима 2006/7 не ми хареса.. Нещо са минали на много некачествени поне на вид материи.... Много е странно, че влизат с Аутлети, надявах се най-после да отворят магазини, но явно нашия пазар не им се струва благонадежден...А ако знаеха, колко фенове имат тук:)

# 3
  • Мнения: X
Зара в общи линии предлага интересни модели, но материите и качеството на изработка са на много ниско ниво - аз не съм им фен. В Италия по време на разпродажбите можеш да си купиш рокля или блуза за по 5 евро, изцяло са "сделани" в Китай.

# 4
  • Мнения: 1 881
Не знам дали е точно по темата, но това сукманче на няколко места го намирам и ме убеждават, че е ишлеме на Зара /цената му в младост е 40 лева/!

http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=3240

Мисля си дали няма наистина фирма тук, която да зарежда тези Аутлети newsm78

# 5
  • Мнения: 324
Zara е голямото ми разочарование. В Истанбул посетих огромния им триетажен магазин и нищо, ама нищо не си харесах. Май само детското си струва и ако тук има детси колекции, били те и outlet може и да ми развържат кисията, ама за мен - не Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 2 768
доколкото знам един бизнесмен е проявил интерес да бъде представител на ЗАРА в БГ но те имали такива изисквания за магазините, че той се отказал.  Rolling Eyes подробности обаче не знам

# 7
  • Мнения: 3 457
аз съм намирала зара в истанбул,с рязан етикет, и честно казано модела не ми допадна ,но поне бе6е качествена Peace-детско говоря

# 8
  • Мнения: 2 663
Зара и Манго са един тип и клас дрехи- не съм им фен.В България много хора като чуят Зара и са едни превъзнасяници и си мислят,че е Армани с  по-ниска цена, а не е нищо особено

# 9
  • Мнения: 4 668
Зара и Манго са един тип и клас дрехи- не съм им фен.В България много хора като чуят Зара и са едни превъзнасяници и си мислят,че е Армани с  по-ниска цена, а не е нищо особено

И аз мисля така  Laughing
Даже винаги съм се чудила какво толкова ги харесват и превъзнасят  newsm78

За мен това са доста обикновени ( меко казано ) дрехи ...
Марти имаше 2 якета на Зара - едното след две обличание заприлича на дреха , която е поне 10 годишна , а другото така и не му го облякох , много грозно ми се виждаше  Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 3 830
Въпросът не е дали е от класа на Армани или Валентино, ZARA наистина е конфекция.Въпросът ми беше,че те стъпват в БГ не с нормален магазин,а с outlet, което аз го приемам за меко казано обидно.В Гърция нямало outlet пишеше в статията, ок но защо в БГ цели 10 ние боклуците ли ще изкупуваме?! newsm78

# 11
  • Мнения: 10 982
Кои са 10-те града, в които ще има outlet-и?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Въпросът не е дали е от класа на Армани или Валентино, ZARA наистина е конфекция.Въпросът ми беше,че те стъпват в БГ не с нормален магазин,а с outlet, което аз го приемам за меко казано обидно.В Гърция нямало outlet пишеше в статията, ок но защо в БГ цели 10 ние боклуците ли ще изкупуваме?! newsm78
кое те обижда незнам?!Че ние ,ако не изкупим старите колекции и боклуци на европейците няма кой друг?!Така беше и с колите втора въка Peace
При положение,че толкова време нямат магазин в Бг и не могат да се договорят с никоя голяма фирма тук за представителство,явно наистина ни имат за хора втора ръка

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Втора ръка хора сме за тях, що се учудвате?
Досега ни го доказваха, като ни пращаха стоките си, ама с качество като за петия свят. Сега ще ни приемат, и то не навсякъде, ама само за мръсната работа. Повече доказателства нужни ли са?

# 14
  • Мнения: 4 668
Въпросът не е дали е от класа на Армани или Валентино, ZARA наистина е конфекция.Въпросът ми беше,че те стъпват в БГ не с нормален магазин,а с outlet, което аз го приемам за меко казано обидно.В Гърция нямало outlet пишеше в статията, ок но защо в БГ цели 10 ние боклуците ли ще изкупуваме?! newsm78

Ами именно ! Не стига , че са боклуци , ами и ни ги пробутват по този начин , демек третото качество на боклучавата конфекция ... Няма какво да ти е обидно и въобще да не ти дреме , просто няма да си купуваме от тях ... понеже сме хора " втора ръка" и по - глупави ще изберем по качествените и хубавите стоки  Peace, а техните да си ги зав..т  в ... ( няма да кажа къде , защото съм възпитана )   

Общи условия

Активация на акаунт