Протест !

  • 916
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
идеята е да протестираме срещу мизерните условия, при които се извършва лечението, профилактиката и консултациите на децата от кв. Лозенец в София.
Става въпрос за сградата на ДО към 13-то ДКЦ, на ул. Драгалевска в кв. Лозенец, която е в окаяно състояние от години и общината не заделя средства за ремонт !
За целта сме подали сигнал със приложени снимки до големите медии, но единствено от Здравей България на НТВ се отзоваха и се съгласиха да излъчат жива връзка през следващата седмица (най-вероятно на 24 януари - сряда) сутринта в предаването. Молбата ми е към всички съпричастни, и особено майките ползващи услугите на въпросното ДО.
Който има възможност да дойде и да протестира пред сградата, да дадем интервюта, за да ни обърнат внимание и на тази мизерия да бъде сложен край в най-скоро време.
В понеделник ще знам в колко часа (вероятно между 7.30 и 9.00 ч. в сряда) ще се излъчи живото предаване по НТВ.
Очаквам вашата подкрепа скъпи майки
Поздрави от мен - мама Вера и бебе Слав   







# 1
  • Мнения: 7 723
Присъединявам се към протеста. Отдавна сме пациенти там, наистина е крайно време да се вземат мерки  Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 888
Напълно ви подкрепям - условията са мизерни, но сме много доволно от д-р Талева и затова ходим там. За съжаление всеки момент очакваме новото бебе и не мога да  се присъединя  към протеста лично.

# 3
  • Мнения: 1 877
Ауууууууу,такава мизерия не бях виждала!

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Европейски съюз Rolling Eyes

ако не пишеше на БГ, такова нещо съм виждала в най-мизерната африканска държава.

# 5
  • Мнения: 7 723

Искам да подчертая, че въпросната поликлиника се намира в Софийския кв. "Лозенец"- един от най- елитните , да не кажа- най- елитния в цяла България  Shocked

# 6
  • Мнения: 1 470
   Абсолютно подкрепям!!!Лятото нали щяха да разчистват всички опасни сгради,сле като една от тях уби две момичета...Е в нашият квартал оградиха с ленти всичко от тях без две-поликлиниката която не е действаща вече от година,но във нея все още раздават детската кухня,и втората сградата в която са решили да преместят кухнята... #2gunfire

# 7
  • Мнения: 352
Аз също ако мога ще дойда на протеста,много е  лошо състоянието и само добрите спецялисти ме карат още да водя детето си там!
Лиорена е много права не може така!
Браво на инициаторката!Крайно време е да се вземат някъкви мерки!

# 8
По темата :
Последно остава за петък в 8.00 ч. сутринта пред ДО ! Няма да е жива връзка, а ще направят цял репортаж...  с интервюта, надявам се да има повече майки Simple Smile
В четвъртък надявам се последно потвърждение !!!
Поздрави

# 9
  • Мнения: 47 956
добре ,но нали дкц-тата вече са всъщност частни дружества,и лекарите там са наематели и т.н.,така че държавата и общината нямат общо с условията на дкц-то?вие пред кого ще протестирате и за какво?защо лекарите от до на това дкц не инвестират малко в сградата,в която работят и печелят?в нашето дкц съшо не е много розово,но се направиха рампи за количките,има нови рекламни пейки и т.н.,така че има начини...споделете повече за този протест newsm78

# 10
Е да де - идеята е да се даде някаква гласност !  Все пак и общината има някаква отговорност като собственик на сградите. Другото най-вероятно е въпрос на лошо управление от страна на ДКЦ-то...  аз ако отида при управителя на ДКЦ то и му кажа - Направи ремонт на ДО - дали ще има някакъв ефект newsm78 ?
Да не говорим за общината. Въпроса е защо тази сграда е в това състояние от 30 години и е правен ремонт само един път ? И защо се държи все още в това състояние ? Дори и нищо да не се случи поне ще го видят повече хора. Пък може и някой да стане спонсор  Money

# 11
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здрасти! Simple Smile

Не мога да обещая нищо със сигурност, но ако имам възможност ще дойда.

Ще пиша как стоят нещата при нас в четвъртък!

Защо не пуснеш линк към темата или самата тема и ето тук:

София-Лозенец

# 12
Остава за утре петък - 8.00 ч. сутринта в ДО ! Който може да дойде. Ще се опитам да пусна линк към
София-Лозенец.
Поздрави

# 13
  • Мнения: 2 653
Моята дъщеря също е записана там.Ако не вали ще дойда.
Потресена съм от мизерията там.Вътре при нашата лекарка е горе - долу добре, но коридароа е....

Общи условия

Активация на акаунт