Защо детето ми спи така?

  • 493
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 127
Дъщеря ми не спи с вдигнати ръчички, а знам че това е признак на здраве при бебетата. Майка ми предполага и ме успокоява, че тя вече не е бебе, а това важало за бебетата. Споделете и вашия опит по този ? Кажете как спят вашите дечица? smile3524 Дали има повод за притеснения?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Е, bobsley, майка ти е права. Не е задължително детето вече да спи с ръчичките нагоре ....  Peace
Това е характерно само за бебетата, и то не за всички ....  Hug
Не се стряскай, всичко е наред,   bouquetосвен ако нямаш по-специални презумпции, за да заключиш, че детенцето ти не е здраво. newsm78

# 2
  • Мнения: 7 106
Хе-хе, ти наистина ли вярваш в това. Аз я знам тази приказка, обаче знам, че това означава, че бебето е щастливо, а не че е здраво  Grinning.
Споко, моята дъщеря съм я виждала много рядко да спи така, а в същото време не знае какво е болест (чук-чук).
Така че  Stop  Wink.

# 3
  • София
  • Мнения: 127
Благодаря ви момичета!  newsm68По-спокойна съм сега. Детето ми слава на Бога се развива нормално и наистина нямам причини да питам глупости, но си ме човъркаше. Много сте свежи... и готини smile3525

# 4
  • Мнения: 5 393
Вече са ти отговорили, но и аз да те успокоя- нищо притеснително няма в спането на дъщеричката ти.Иво дори като малко бебе не спеше винаги с вдигнати ръчички, но беше спокоен и спеше добре.Сега понякога ,когато спи по гръб  е с вдигнати ръце-така му е удобно предполагам. Peace

# 5
  • Мнения: 2 220
Синът ми все още често спи така  Grinning Но не мисля, че обратното би ме притеснило, нито пък това, че е на година и половина и продължава да го прави!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт