Купувате ли на децата си дрехи втора употреба

  • 4 007
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Лично аз съм купувала и не страдам от предразсъдъци.Самата аз от години нося само такива дрехи.А вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Да. Ако някоя дреха ми хареса, ми е безразлично дали е в марков магазин или във втора употреба - купувам я.

# 2
  • Мнения: 2 567
Преди по често, сега рядко и то предимно за вкъщи. Ама цените в някой дрехи на килограм са такива, че за вкъщи ми излиза по евтино от по евтиничък магазин да и взема нещо.
Иначе някога ме прихваща като Кари от секса и града да и правя съчетания между хубави нови дрехи и невероятни попадения от килограмовите  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 936
Не, даже скоро не съм влизала в такъв магазин. Но имам познати, които се обличат предимно оттам.

# 4
  • Мнения: 1 744
Купувала съм дрешки няколко пъти от Продавалника и съм доволна. А също и столче за хранене и чанта. Самата аз продадох няколко дрешки на каката, които бяха почти като нови.
Но от магазини за втора употреба, честно казано не обичам да пазарувам - много гадно ми мирише.

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не съм купувала, но не страдам от предразсъдъци, бих купила;
не съм попадала на нещо, което да ми хареса. Туй то

# 6
  • Мнения: 5 393
Да, купувам от време на време.Имам няколко страхотни попадения, много запазени и маркови.Не страдам от предразсъдъци в това отношение.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 108
Да, купувала съм дрехи за децата от Продавалника и съм много доволна-получих чудесни неща, повечето от които изглеждат съвсем като нови!
Нямам предразсъдъци, стига дрехите да изглеждат добре.
Предпочитам да купя обаче от други мами, отколкото от магазините за втора ръка.

# 8
  • Мнения: 742
не съм купувала, но не страдам от предразсъдъци, бих купила;
не съм попадала на нещо, което да ми хареса. Туй то

 Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
Не.

Обикновенно купувам дрехи и обувки както за мен така и за Дари от точно определени магазини, в магазини втора употреба дори не влизам. Преди години съм влизала, но никога не съм си харесвала нищо от там.

П.С. Не бяха ли забранили продажбата на детски дрехи втора ръка?  newsm78

# 10
  • Мнения: 252
купувала съм и съм попадала на много симпатични и качествени неща.

# 11
  • Мнения: 47
Ако ми хареса нещо го купувам Peace

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не, гнус ме е и това си е!

# 13
  • Мнения: 89
Чисто новото за мен си остава най добро.Може да е малко по скъпичко а ма си е чистичко и новичко

# 14
  • Мнения: 2 220
Не.



П.С. Не бяха ли забранили продажбата на детски дрехи втора ръка?  newsm78

Забранени са до 1 годинка дрешките. Не че пак не ги продават... Аз купувам. Изпирам ги, гладя ги и за мен са прекрасни чистички и новички!

Общи условия

Активация на акаунт