подарък за 2 г. момче

  • 1 752
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
ще ходя на рожден ден, а не ми хрумва какво мога да купя на две годишно момченце, моля да ми помогнете  baby_neutral

# 1
  • Мнения: 2 529
Предлагам няколко идеи: конструктор, влакче, някакъв вид кола (може камион, багер, трактор, при нас голям хит беше един камион за извозване на смет на Лего  Laughing), да не забравяме и различните книжки, музикален инструмент като детска йоника, китара и т.н. е много подходящо, но не е лошо да се допиташ до родителите  Joy. Горе-долу за това се сещам, дано съм била полезна  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Има едни играчки-например кола с винтове  и гайки+ отверки и ключове към тях. Вместо кола, може да е маса или някаква плоскост. Децата много се забавляват, а родителите ще са доволни, че имат нещо различно от кола. Такива съм виждала в Марсел-имаше цени от 17,50-до към 45-50 лв и нагоре.
Също може и някое по-простичко пъзелче.

# 3
  • Мнения: 984
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=763
нещо такова ли имаш предвид и аз го бях харесала, но се чудя дали ще се справя с отверките на 2 години. Иначе има батко на 6 и са пълни с коли, автовози и ми се искаше нещо да е по- различно

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Точно такова визирам. Преди 10-тина дни бях в самия магазин-Вегата, но го бяха свършили това чудо.
В Марсела, които е до съдебната палата има най-голям избор на подобни нещица/дано все пак са има останали и по-сносни като цени след Коледа  и Нова година/. Даже имаше с нещо като електрическа отверка.В Хепиленда на Черни връх също иаше подобни неща. Даже някои са като монтьорски центрове или маси.
Със сигурност ще се справя на 2 годинки. Нашите приятелчета момчетата точно за 2-годишния рожден ден получиха такива и е голяма занимавка. А дори да не се справи, със сигурност след 1 или 2 месеца най-късно ще може да ги сглобява и разглобява.
Между другото на Али съм си заплюла едно такова нещо, да й взема, но трябва да отида в Марсела до съдебна. Мисля, че много ще се радва.

# 5
  • Мнения: 2 936
магнитна дъска за рисуване  Peace

коли навярно има доста....

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
Да допълня само ,че днес посетих Хепиленда на Черни връх, и има само големи сетове, маси и куфари с винтове-30-45 са най-евтините.
Успех с подаръка!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 052
Скачащо пони - от онези силиконовите, дето се сяда отгоре и се подскача, като на топките, но за по-малки деца (абе нали се сещате, че така го обясних... Embarassed)
Строител от по-големи части
Комплектите с отверки, чукове и т.н. (още 1 глас за тях)
Голяма кола или камион (но не с дистанционно, че още не се справят). Размерът ИМА значение  Mr. Green
Палатка

# 8
  • Мнения: 984
благодаря на всички за предложенията, за подскачащите поните наистина е интересна, но съм купувала на баткото преди време, в крайна сметка купих комплект кегли с топки, дано да му е интересно, а и ще може да си играят с баткото  Hug

Общи условия

Активация на акаунт