Как се 4исти петно от ябълков сок?

  • 7 781
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
Ами това ми е въпроса....Оня ден си изцапах една много любима блуза с ябълков сок и така ме е яд  #Cussing out...Споделете,ако имате идея  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 2 039
Ще следя темата с интерес,ааах,този ябълков сок  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 2 577
Ще следя темата с интерес,ааах,този ябълков сок  Twisted Evil
и аз   Thinking

# 3
  • Мнения: 1 559
Не знам специално за ябълков сок,но аз чистя всякакви петна по принцип с Вениш,за цветно или бяло разбира се....мисля че и ябълковият сок,няма да е проблем. Peace

# 4
  • Мнения: 2
Ами незнам до колко ще помогна,но си спомням,че докато детето ми беше малко му чистих дрешките от петна от моркови и ябълки(сокчета) с кисело мляко.На сухо слагате мляко и го оставяте да попие после се изпира и готово.Дано да помогне! newsm10

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Не знам специално за ябълков сок,но аз чистя всякакви петна по принцип с Вениш,за цветно или бяло разбира се....мисля че и ябълковият сок,няма да е проблем. Peace

Вениш - за всякакви хранителни петна  Peace

# 6
  • Мнения: 62
Вениша неспасяжа положението  с ябълковия сок, един лигавник на Денис стоя 3 часа накиснат и не се  изпра

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Пробвай да намажеш петното с Вениш нека постои 10-15 мин. после изпери или на ръка или в пералня би трябвало да се изпере.

# 8
  • София
  • Мнения: 676
Vanish не помага за петната от ябълка... Аз не съм намерила начина досега... ще пробвам с киселото мляко!

# 9
  • Мнения: 3 098
Освен това,което моми4етата ти са казали по_горе_Вениш(Калия),но слагаш на дрехата върху петното,разтъркваш,оставяш да престои и после в пералнята пак наливаш Калия.При мен действа при петната от ябълка и круша.
Киселото мляко е страхотно,4исти даже и 4ереши и яйца.
С прясно мляко се 4истят дрехи,надраскани с химикал. PeaceНиЩо не остава от мастилото. Wink
Можеш да опиташ и с маркер за из4истване на петна.

# 10
  • Мнения: 2 922
Не се чисти, според мен  Rolling Eyes

# 11
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Намерих си един универсален препарат за чистене и го хваля на всички приятелки.
Една от тях има бебче и каза, че той бил магьосник против петна и особено за ябълковия сок.
Казва се Meglio и е на цена между 3.80 и 4.50лв. С пулверизатор е и се впръсква.

# 12
  • Мнения: 1 028
Чисти се с препарата за петна/включително и стари/на Др.Бекман струва към 4 лв. и от еда година насам откакато съм го открила не го заменям,и ябълка и кръв,червено вино,трева..просто досега не съм имала издънка с него.Гледам сега са пуснали и рол-он за петна пак на същата фирма и за него чух само добри отзиви,с говежда жлъчка е.Намазваш петното,оставяш 10-15 мин. и переш по обичайния начин.А когато малката беше обърнала една кана червено вино отгоре си,се наложи да повторя процедурата,но пък стана като ново костюмчето. Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
Чувала съм за всевъзможни петна да се премахват с крем Каро - дааа, "едновремешния" ако го намерите Wink

# 14
  • Мнения: 1 014
Ако дрехата е бяла, петното веднага изчезва с Белина!

Общи условия

Активация на акаунт