Вашето мнение за това столче за кола

  • 707
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Моля, дайте Вашето мнение за това столче за кола - много ни харесва и искаме да купим такова за нашата принцеса, но преди това ми се иска да събера впечатления за него. Благодаря Ви предварително
  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 11 658
Ако го  покажеш може и да се произнесем  Wink.

# 2
  • Мнения: 743
Много съжалявам,ама явно днес не ми е ден - страшно съм отнесена smile3538. Ето  го и столчето http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1286

# 3
  • Мнения: 4 181
Извинявай, но сте много мънички за това столче.
Вие сте си още за кошница, тя се ползва до около годинка и е хубаво до това време детето да се вози обратно на посоката на движение.
А дори и след това този стол на Чико , въпреки, че пише, че е от 9 до 36 кг се обезопасява само с коланите на колата, няма собствени колани.
Въобще не си представям толкова малко дете в него, като го сложиш колана на колата ще му минава през вратлето.
Виж на Чико другия модел, който е 9- 18 кг Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Клеопатра е права

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ние сме с такова и съм много доволна,но другите са прави,че сте малки за него.Купихме го за Дарина,когато беше на 3г5м. Peace

# 6
  • Мнения: 3 457
ние сме с чико кий 1 и сме на 9 месеца,много сте малки за това-аз го гледам за каката тя е 6 г.

# 7
  • Мнения: 1 186
Столчето е много хубаво ама и аз като другите мисля че сте малки за него Peace....по добре столче за кола тип кошница...ние имаме такова на MAXI COSI  и съм много доволна.... Peace

# 8
  • Мнения: 743
Много Ви благодаря за бързата реакция. Всъщност аз не уточних, че гледаме на това кошче малко с преспектива - просто сега имаме възможност да го вземем, иначе в момента ползваме кошница за колата. Май трябваше да си задам въпроса сутринта на по-свеж ум, не че сега е такъв де Joy Всъщност ме интересуваше дали можем да преминен след кошницата направо на това столче или не е удачен вариант

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825
Според мен ето това ще е по-подходящо за вас след кошницата - http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1285. Другия модел, мисля, че е по-подходащ за деца над 2 години

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не е удачно от кошница да преминете на този модел

# 11
  • Мнения: 984
този стол няма полулегнало положение на гръбчето и като заспи ще му е доста неудобно, а ако го иската за да го ползвате, много дълго време, след 4 г. можеш да вземеш и само седалка/долната част/, не столче

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Не мисля,че е удачен вариант,пак ще си бъдете мънички за него,иначе столчето е добро. Peace

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 10:25 от da_bo

# 13
  • София
  • Мнения: 3 046
И аз не мисля, че може да преминете директно на него. Ние в момента сме с чико 0-15кг и понеже вече ни е малко разглеждах "следващия размер", но реших, че за такова ние сме още малки. Все още му трябват колани през гърдите не само коланите от задната седалка.
Такова столче май е за деца над 4год.

# 14
  • Мнения: 743
Много Ви благодаря мили мами!   bouquet Днес взехме модела на чико който ми препоръчахте. Вярвам, че е по-добрияо избор, и още един път ви благодаря, че ме насочихте към него. Hug

Общи условия

Активация на акаунт