Да ви питам за филм

  • 403
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 160
Има един филм с Луи дьо Фюнес, невероятен смях. Гледала съм го като малка 1-2 пъти и сега като въртят за ен-ти път негови филми, се сетих и за този. Но уви, него не са го излъчвали. Иска ми се да си го дръпна, но изобщо не мога да се сетя как се казва. Сюжетът накратко - някакъв чичо на жената на героя на Луи дьо Фюнес изчезнал от кораб /може би/ преди 100-ина години и го откриват замръзнал, след което го размразяват и съживяват и преобразяват целия квартал като от едно време и всички се разхождат с дрехи от 19-ти век за да не се стресира въпросният чичо. Той обаче намира телевизора, колата и се почват едни такива работи....сещате ли се за филма?

ПП: И "Титаник 2" ми помогна да си спомня този филм, не знам защо Rolling Eyes Joy

# 1
  • Мнения: 2 005
Аз също не мога да се сетя за този филм, но питах съпруга ми, който е киноман. Той ми каза, че филма се нарича "Замразения". Поне така се е превеждал навремето. Съпруга ми твърди , че го е гледал на големия екран. Дори се опита да го потърси в сайтовете с филми, но не успя. Може би с Гугъл ще стане. Успех! Laughing

# 2
  • Мнения: 151
Точно това е филма. Можеш да го изтеглиш от http://bgnova.org/index.php?idx=details&id=5bba103452210584c … 2f3a8229e8c2191e1.   Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 160
Благодаря! Страхотни сте, момичета! Ками74, Ивалина73, мнооого трябва да ви черпя!

Общи условия

Активация на акаунт