За захранването...

  • 326
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,малко май ми е тъп въпросът,ама съм в голяма чуденка  newsm78 ooooh!!Искам да ви питам,следното.Давам на бебко заленчуково пюре от около 5 дена,като днес достигнахме до половин пюре на Хипп(125гр).Утре ще пробвам да изяде цяло,но ще видим.Та,мога ли да започна да въвеждам и млечно плодова каша постепенно,или трябва да изчакам определен период само на зеленчуково пюре?Педито ми каза да въведа и кашата,защото малкият за месец наддаде само 70гр.   Sad Ще го претоварим ли много? Предварително ви благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 919
Според мен ако не си давала АМ е добре да го третираш като отделна нова храна, тоест млечна плодова каша преди да си въвела плода или АМ самостоятелно, по-добре недей. По правило всяка отделна храна (съставка) се дава отделно като изчакваш поне 3 дни, но най добре 5-7 дни за да въведеш нещо ново. Можеш спокойно да пробваш някой плод или каша като следваща нова храна. Идеята с въвеждането на зеленчуците първо е да не ги откажат бебетата, веднъж опитали плодовете Wink
Мисля си обаче, че количеството което се опитваш да дадеш е огромно за дете захранено от 5 дни.

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 03:12 от Гаргамелчо

# 2
  • Мнения: 2 039
Благодаря ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт