Спешно дежурен педиатър за София

  • 1 804
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
Бебчето ми е с температура от петък вечер, а нашият педиатър е в провинцията и ни лекува по телефона, тази сутрин ни назначи Оспамокс. Искам да се консултирам с друг лекар, да го прегледа има ли някъде мед. център с дежурен педиатър в неделя?

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Вашият педиатър с кой Мед. Център има сключен Договор за подобни случаи?

Нашият педиатър има такъв договор с Мед. Център "Лора" например.

Мисълта ми, е че с който Център има Договор вашият педиатър там има и дежурен лекар в момента с когото можеш да се консултираш, при положение, че е неделя.

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 10:00 от Liorena

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Иди в най-близката до вас поликлиника или болница и питаш за дежурен педиатър  Peace
В никакъв случай не давай антибиотика без да го прегледа лекар.

# 3
  • Мнения: 329
Няма сключен договор с никой център.

# 4
  • Мнения: 3 447
Освен да идеш в Института по педиатрия - на ъгъла между Военна болница и Центъра по хигиена се пада май. Там има дежурни лекари, но мисля, че се плаща - 20 лв.

# 5
Няма сключен договор с никой център.
Неможе да няма договор.Това е задължително,ако иска да почива.Иначе е длъжен 24 часа да е на разположение на своите пациенти newsm78

# 6
  • Мнения: 5 525
Няма сключен договор с никой център.
Неможе да няма договор.Това е задължително,ако иска да почива.Иначе е длъжен 24 часа да е на разположение на своите пациенти newsm78
Къде следят детето ти? Обикновено винаги има дежурен лекар във всякаполиклиника или болница, а съответно той може да те препрати към педиатър с талон за да не плащаш . Аа иначе наистина в Института по педиатрия винаги има дежурен педиатър по всяко време, но си плащаш прегледа.

# 7
  • Мнения: 329
Пиша ви със закъснение, тъй като сега ни изписват от болницата. Отидох в Педиатрията, чаках доста, но не ми взеха никакви пари, оказа се , че имаме увеличение на черния дроб и ... и никакъв антибиотик не трябва да давам , а да постъпя веднага. От моята проверка разбрах, че в Токуда има педиатър в събота, но се плаща 25 лв. само за прегледа. Доволна съм от отношението в педиатрията, адекватно насочваха многото чакащи кой за коя болница е , а който иска да чака не му се отказва преглед.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 444
Аз също съм ходила по нощите в Педиатрията на бул.Несторов и останах удивена от компетентното и професионално отношение.Нищо не плащаш, приемат те веднага за преглед, изследвания правят на място ако има нужда, страшно любезни, мили, все едно  сънуваш. Нищо общо с грубото отношение в Пирогов и по други здравни заведения.
Добре, че сте отишли точно там, ще получи детето професионална и навременна помощ.Успех и скорошно оздравяване!!! Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 529
И аз съм доволна от Педиатрията - два пъти сме ходили по нощите. Това, което ме озадачи е, че първия път си платих 20 лв за прегледа, а втория не ми взеха пари?  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 6 356
за Педиатрията положението е - зависи на кой дежурен попаднеш. не искам да си спомням кошмарната нощ, когато се озовахме там и дежурен беше един напълно неадекватен невролог - д-р Найденов (който сам беше за спешна неврологична помощ).
наложи се да крещя и да викам по него един час, за да се задейства и да прехвърли бебето в ръцете на, слава Богу, компетентния дежурен лекар от интензивния сектор.

Общи условия

Активация на акаунт