Някой ползвал ли е ампулите на LIERAC или GERnetic за стрии?

  • 1 034
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Моля накой ако е ползвал вече тези продукти да сподели опита си и ефекта от тях!   Praynig
От няколко седмици забелязвам червенички линии по гърдите си и се опасявам че са коварните стрии    Confused ! Мазах се цяла бременност с Мustel, Vichi и  Lierac никъде не открих стрии, но след ражаднето спрях от опасенията че за бебе хич няма да е полезно да поема кремовете заедно с мялкото   Thinking!Кажете моля как вие успявахте и да кърмите и да се грижите за гърдите си    #Crazy !

# 1
  • Мнения: 216
Ползвах ампулите на Лирак по време на бременността и след това ..ефекта е нулев. Пусни търсачката,преди имаше няколко теми по въпроса, доколкото си спомням имаще и доволни от ампулите, аз не съм...

Колкото до това

 за бебе хич няма да е полезно да поема кремовете заедно с мялкото   Thinking!   #Crazy !
..не виждам как ще поема кремовете...те действат на ниво епидермис, мисля че няма връзка с обмяната на веществата ..прочети противопоказанията все пак  Simple Smile

# 2
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
взема се 1 шепа листа от бръшлян (късам с едната ръка, тъпча здраво другата, поне 20 листа вземам). слагам ги в стъклен съд и заливам със студена вода, след което захлупвам и оставям да престои поне 24 часа, не повече от 36. на мен ми хареса най-много при 28-30 часа. прецеждам и държа в хладилник до 1 седмица и правя нова настойка. с нея се мажа веднъж на ден. по-скоро си правя масаж на проблемните зони, речено по-деликатностно. резултати? по-гладка и мека кожа, стриите избледняват и почти не се виждат, кожата се стяга, целулита охпеделено намалява. но трябва да се прави с месеци, особено при тежки случаи. аз досега, като при диетите, се отказвам до втората седмица, но все пак виждам ефекта. наскоро го почнах за пореден път, мисля да съм сериозна, ще докладвам, ако някой се интересува.
има и козметики. доволна съм от антицелулитния крем на Ейвън, особено в комбинация с масажния диск на Орифлейм. чувала съм добри отзиви за крем на Дева против стрии.
Не съм използвала при бременност и кърмене нищо, освен масла. За бюста - правя и гимнастика, има си и специални кремове за него.
Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз ги ползвах по време на бременността.Ефектът беше плачевен при мен.

# 4
  • Мнения: 1 100
Моля накой ако е ползвал вече тези продукти да сподели опита си и ефекта от тях!   Praynig
От няколко седмици забелязвам червенички линии по гърдите си и се опасявам че са коварните стрии    Confused ! Мазах се цяла бременност с Мustel, Vichi и  Lierac никъде не открих стрии, но след ражаднето спрях от опасенията че за бебе хич няма да е полезно да поема кремовете заедно с мялкото   Thinking!Кажете моля как вие успявахте и да кърмите и да се грижите за гърдите си    #Crazy !

Кремовете на Авент, Мустела и Риластил (има ли го в бг Thinking) могат да се ползват при кърмене, достатъ4но е да не се маже зърното Peace Аз съм ползвала, няма проблем, пиШе и на опаковката Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753
Ползвала съм на GERnetic крема против стрии. Имах лилави, новопоявили се по дупето. Много съм доволна от кремчето, след 1 месечно ползване, нямам нито една стрия. Но за стари такива, не знам дали действа.

Общи условия

Активация на акаунт