голям магазин за продукти за ЗДРАВЕ и КРАСОТА

  • 1 168
  • 12
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пускам темата с доста въпроси и се надявам да полу4а от вси4ки ви отговори  Praynigкоито ги вълнува темата.

Има ли на територията на София магазин ,в който да се продават единствено и само 4исто природни продукти?Говоря за вси4ки такива на куп WinkСтава въпрос за магазин,в който като влезеш да полу4иш и съответната информация-книги,каталози,описание,......Да можеш спокойно да си прекараш поне 30-40 мин, в търсене,4етене и намиране на колкото се може 4исто природни продукти за здраве и красота Hug
1.Билки
2.Природна козметика.Със съответните секции за мъже и за жени,вклю4ваща прокутки:
-за лице
-за коса
-за отслабване
-за бременни
- за деца
-етери4ни и базови масла
-за тяло
3.Продукти за фитнес
4.Витамини и добавки

 newsm78за това се сещам сега,но май имаше и още......
В представите ми такъв магазин с такъв асортимент би трябвало да е не по-малко от 150 кв/м. ,разделен по секции,с всякаква л-ра .......

Познати се прибират от Щатите и искат да отворят такъв.Помолиха да им направя проу4ване,а знам,4е  този форум е доста показателен.Там такива магазини има много и са много полезни и оборотни.....
Има ли нужда от такъв ?как би изглеждал в Бг.?Ще има ли изобщо смисъл да се захващат?

Благодаря ви предварително.
  bouquet

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 15:25 от lavender

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
никой ли не знае за такъв магазин в София newsm78И наистина ли няма?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
Лично аз не съм чувала за такъв магазин, и то не само в София. А за Варна също знам че няма Peace

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лично аз не съм чувала за такъв магазин, и то не само в София. А за Варна също знам че няма Peace

мерси Hug
аз напоследък не обикалям много по магазините,но знам,4е на разли4ни места има разли4ни неща Twisted EvilНяма ги събрани на едно място явно newsm78

# 4
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
На прима виста се сещам за магазин "Лечител".Аз също се интересувам от природни продукти и ползвам такава козметика, но ако говорим за български производители на билкова козметика то те са твърде малко и съответно асортимента на продуктите е ограничен. Иначе пазарът ни е пълен с хранителни добавки, тинктури бълг. производство и с прекрасно действие. Не съм срещала на територията на България природен магазин с такава площ.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На прима виста се сещам за магазин "Лечител".Аз също се интересувам от природни продукти и ползвам такава козметика, но ако говорим за български производители на билкова козметика то те са твърде малко и съответно асортимента на продуктите е ограничен. Иначе пазарът ни е пълен с хранителни добавки, тинктури бълг. производство и с прекрасно действие. Не съм срещала на територията на България природен магазин с такава площ.

идеята им е да внасят наистина най-доброто защото отдавна живеят в Щатите и познават продуктите там.........Искат да обединят най-добрата приридна храна за организма и тялото на едно място,а не да обикаляш цяла София за 3 неща Twisted Evil
Българските ще са водещите ,но за сега само проу4ват пазара.

Разговора тръгна от там,4е отивах да върна едно етери4но масло ,което си купих снощи,4ак в къщи видях ,4е е с изтекъл срок,а днес в аптеката нямаха друго такова Crazyза да ми дадът в нормален срок Wink

# 6
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Идеята е чудесна! Дано да се реализира по-скоро! Определено бълг. потребител има нужда от такъв тип специализирани магазини.

# 7
  • Мнения: 2 502
нещо от серията Икаров , за момонта го предлагат в разрични дрогирий ,но специализиран -би било добра идея ,за моменат аз доколкото знам се продават само от ръка-ръка ,с дистрибутори
българския масов потребител се накупува на разни прехвалине марки химически продукти  на известин марки и до сега се робува  на марката , в кройна сметка се оказва -пълен фалш ,самия продукт

# 8
  • Мнения: 6 155
Не съм чула за такъв магазин.  Thinking

Само виртуален
http://www.rozata.com/index.php?main_page=index&cPath=36

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
о,не само масла Wink
вси4ко що се късае за козметика  Crazyда бъде на едно място.

# 10
  • Мнения: 100
Като козметика от природни продукти рекламират френската марка L'Occitane. Тя отвори магазин на ъгъла на Витошка и Патриарх Евтимий. Има маски, кремове и т.н но не сам ходила и не знам повече подробности.

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
о,не само масла Wink
вси4ко що се късае за козметика  Crazyда бъде на едно място.

Звучи много добре, аз лично не бих излезнала то такъв магазин  Peace

# 12
  • Мнения: 75
Аз съм от Сливен и тук имаше такъв магазин. Вътре имаше хранителни добавки , козметика, етерични масла, храни за диабетици, разни китайски мазила и храни също, книги, доколкото си спомням имаше и доста препарати за финтес и за отслабване.... За жалост го затвориха. Нещо не им потръгна на собствениците, макар че беше на доста добро място..................но всъщност Сливен си е малък град, може би в София ще се развие.............

Общи условия

Активация на акаунт